Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Beko Din 15210 błąd E02

Automatxc 22 Jan 2018 20:49 42813 6
    Automatxc
    Level 1  
    Witam.
    Mam pytanie odnośnie zmywarki beko do zabudowy. Przeszukałem juz chyba cały internet i nie znalazlem konkretnej informacji (a instrukcji nie mam). Zainstalowałem zwywarke i dup. Wyświetla się komunikat E02 zmywarka jak by chciała ruszyć i potem cisza.
    Dodam, ze wody pod zmywarka nie mam, na tej dolnej tacy tez sucho. Węże w porządku a woda na pewno jest w ścianie.
    I jeszcze jedno pytanie czy powyższa zmywarka będzie działała bez soli? Świeci się ta czerwona kontrolka od soli (mimo, ze sól jest).
    Dzięki za pomoc
    RRRadzik
    Level 1  
    Witam,
    Mam ten sam błąd na zmywarce. Udało się rozwiązać problem?
    ksienciunio
    Level 10  
    Witam,
    Mam to samo, zmywarka padła po 2.5 roku od zakupu. Który czujnik odpowiada za sprawdzanie wody w zmywarce? Wyskakuje błąd E02, a przed tym gdy włączam zmywarkę to pompuje wodę, której nie ma. Proszę o nakierowanie na czujnik. Moja zmywarka to Beko DIN 26220
    rycerz1980
    Level 11  
    Tam jest przepływomierz po lewej stronie, a czujnik to kontaktron.
    Amikoo
    Level 1  
    Automatxc wrote:
    Witam.
    Mam pytanie odnośnie zmywarki beko do zabudowy. Przeszukałem juz chyba cały internet i nie znalazlem konkretnej informacji (a instrukcji nie mam). Zainstalowałem zwywarke i dup. Wyświetla się komunikat E02 zmywarka jak by chciała ruszyć i potem cisza.
    Dodam, ze wody pod zmywarka nie mam, na tej dolnej tacy tez sucho. Węże w porządku a woda na pewno jest w ścianie.
    I jeszcze jedno pytanie czy powyższa zmywarka będzie działała bez soli? Świeci się ta czerwona kontrolka od soli (mimo, ze sól jest).
    Dzięki za pomoc
    ksienciunio
    Level 10  
    Wymień wąż i po kłopocie. Też tak miałem, uszkodzony zawór Aqua stop.
    Sól nie ma tu wpływu