Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dell optiplex 3020 - Nie mogę ustawić prawidłowej rozdzielczości monitora.

ssitekgold 23 Jan 2018 16:33 687 1
    ssitekgold
    Level 1  
    karta graficzna : intel HD 4400
    procesor : Intel Core i3-4150 3.5 Ghz
    monitor : Dell E2014H 20'
    windows 7 professional

Witam !

Zazwyczaj pracuje na laptopie ale co jakiś czas korzystam ze stacjonarki . Dziś rano odpaliłem komputer i zauważyłem , że jest coś nie tak z rozdzielczością . Ikony były jakieś niewyraźne a okna aplikacji rozciągnięte albo sciśnięte . Po odpaleniu youtube zamiast szerokiego okna z video , moim oczom ukazał się cienki prostokąt .
    Żadna z zainstalowanych aplikacji nie działa prawidłowo : rozmazany lub rozciągnięty obraz . Na próbę odpaliłem grę i bez względu na to jaką rozdzielczość ustawi się w grze to obraz wygląda tak :
    https://obrazki.elektroda.pl/8560104800_1516720760.png

Czarny pasek u góry i na dole .

W powiadomieniach wyskakuje komunikat :'' to nie jest optymalna rozdzielczość ekranu dla podstawowego urządzenia wyświetlającego''

W powiadomieniu pisze , żeby zmienić na 1600x1200 . Gdy zmieniam na 1600x1200 robi się czarny ekran i wyskakuje komunikat , że monitor działa w maks 1600x900 . Maksymalna rozdzielczość jaką mogę ustawić to : 1280x1024 . Jak wcześniej pisałem w tej rozdzielczości nic nie da sie zrobić
    Dell optiplex 3020 - Nie mogę ustawić prawidłowej rozdzielczości monitora.

Wcześniej wszystko działało i nigdy nie miałem takiego problemu . Z góry dzięki za pomoc . Pzdr!
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo