Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor Samsung UE58MU6192 - Podłączenie klawiatutry bluetooth do telewizora

23 Sty 2018 16:46 7989 13
 • Poziom 9  
  Witam, kupiłam telewizor SAMSUNG UE58MU6192 który nie posiada technologii bluetooth. Po pewnym czasie dokupiłam klawiature SAMSUNG VG-KBD1500 z touchpadem i funkcją pilota, która łączy się z tv przez bluetooth tylko i wyłącznie. Oczywiście nie działa na telewizorze. Pytanie moje jest następujące. Czy jest jakakolwiek możliwość podłączenia tej klawiatury do telewizora tak aby spełniała swoją funkcję? Może istnieją jakieś adaptery bluetooth, które pozwoliłyby na prawidłowe działanie klawiatury? Nie chciałabym jej zwracać do sklepu. Dziękuję z góry za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam.
 • Poziom 9  
  A jak w skrócie to będzie odbierać sygnały bluetooth z klawiatury i przesyłać do TV? Rozumiem, że to urządzenie podłączam do tv przez USB. Klawiatura łączy się tylko za pomocą bluetooth, a tv nie posiada bluetooth, w opisie tego urządzenia które proponujesz nie ma ani słowa o łączności bluetooth, ja się nie znam kompletnie na tym, jeśli możesz to wyjaśnij mi to troszkę. Pozdrawiam :) i dziękuję za odpowiedź
 • Poziom 9  
  Tizen 2017
  T-KTMDEUC-1151.1
 • Poziom 2  
  Telewizor ma wbudowany moduł bluetooth, ale nie uaktywniony. Podaję sposób na odblokowanie Bluetooth. Ponieważ jest to menu serwisowe każdy kto wejdzie w te menu działa na własną odpowiedzialność. Wejście w menu serwisowe może oznaczać nie uznanie gwarancji w razie uszkodzenia telewizora. wyłączyć telewizor, a następnie naciskając po jednym na raz 'info, menu, mute, power' na pilocie podstawowym. W menu serwisowym ustawienie (Obsługa BT - WŁ., Rozpoznawanie głosu - WŁ., Samsung Smart Control - WŁ., BT_AUDIO_ON_OFF - WŁĄCZ) po tych zmianach telewizor współpracuje z pilotami smart samsunga dołączonym do innych telewizorów Samsung, pozwala korzystać z funkcji głosowej w pilotach smart samsunga, pozwala korzystać z telewizora z produktami audio Bluetooth, takimi jak słuchawki Bluetooth. Sposób na odblokowanie znalazłem w serwisie rtings.com.
 • Poziom 2  
  Witam,
  również jestem posiadaczem telewizora UE58MU6192. Włączyłem wszystkie opisane powyżej opcje, pojawiło się nawet dodatkowe menu w sekcji dźwięk - Lista głośników bluetooth, ale głośników ani słuchawek nie znajduje. Może jakiś pomysł na uruchomienie tego modułu?
 • Poziom 1  
  Witam. Też włączyłem wszystko w menu serwisowym a i tak nie znajduje glosnika bluetooth. Pomocy.....
 • Poziom 4  
  Mi po odblokowaniu nie działają słuchawki JBL 450BT,ma ktoś jakiś pomysł co można tu zrobić?

  Kolega odblokował i udało mu się sparować ze słuchawkami sony.
 • Poziom 9  
  dot. eu58MU6122 - weszłąm w menu serwisowe, wlaczyłam BT AUDIO - ON. Brak mozliwość podłączenia słuchawek bluetooth. Chciałam wejść jeszcze raz w menu i powłączać te 3 pozostałe rzeczy o ktorych pisaliście, ale już się menu serwisowe nie włącza. Jaka może być przyczyna? (dobrze wciskam przyciski, na innym tv działa)
 • Poziom 12  
  Witam. Udało się komuś odkryć jak sprawić by tv po włączeniu powyższych funkcji bt znajdował słuchawki bt. U mnie szuka i nic nie znajduje.
 • Poziom 9  
  Ja nie - korzystam ze słuchawek kablowych podpiętych do konwertera przez optyczne wejście audio.
 • Poziom 18  
  Nie znajduje bo musicie mieć sprzęt bt który współpracuje z waszym modelem telewizora, taką listę na pewno udostępnił producent na swojej stronie.