Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Meriva B 2014 - Brak lewego kierunku, uszkodzony F2W8899

23 Sty 2018 19:26 288 6
  • Poziom 22  
    Witam.
    Problem taki jak w temacie, a dodatkowy polega na tym, że nie mam pojęcia
    gdzie zdobyć taki układ ani czym go zastąpić. Odpowiada on za sterowanie żarówkami
    kierunkowskazu (Obudowa TSSOP 20). Będę wdzięczny za każdą pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Masz pod ręką reca z vc? Tam coś podobnego w tej obudowie steruje kierunkami ale nie mam akurat pod ręką żeby sprawdzić oznaczenia.
    Edit, jednak tam siedzi 28 nóżkowy układ. Chyba zostaje kupno podobnego modułu na części.
  • Poziom 22  
    Z tego co pamiętam, to siedziały tam jakieś VND.... ale może kompatybilne, sprawdzę to.
    Dzięki.
  • Poziom 22  
    Chyba będzie , to najszybsze rozwiązanie tej sprawy. Upoluje jakiegoś dawce i ogień :D
  • Poziom 22  
    Witam ponownie :-)
    Oczywiście sprawa nie jest tak banalna jak wydawało się na początku i wcale mnie,to jakoś
    nie dziwi :D Do rzeczy :
    Układ o którym mowa "pociągnął" za sobą kolege czyli ON5449 firmy nexperia. Jest, to
    coś w rodzaju sterownika kluczy z funkcją nadzoru statusu obciążenia "obudowa qfp64".
    Tradycyjnie nie mogłem znaleźć nic na jego temat, poza szczątkowym opisem "RF mosfet transistors" co mnie troche dziwi. Pytanie moje sprowadza się jedynie do tego czy może
    ktoś z bardziej doświadczonych kolegów wie, czy tego rodzaju układy są programowalne,
    czy można włożyć każdy o tym samym oznaczeniu ?

Dodano po 1 [minuty]:

Witam ponownie :-)
    Oczywiście sprawa nie jest tak banalna jak wydawało się na początku i wcale mnie,to jakoś
    nie dziwi :D Do rzeczy :
    Układ o którym mowa "pociągnął" za sobą kolege czyli ON5449 firmy nexperia. Jest, to
    coś w rodzaju sterownika kluczy z funkcją nadzoru statusu obciążenia "obudowa qfp64".
    Tradycyjnie nie mogłem znaleźć nic na jego temat, poza szczątkowym opisem "RF mosfet transistors" co mnie troche dziwi. Pytanie moje sprowadza się jedynie do tego czy może
    ktoś z bardziej doświadczonych kolegów wie, czy tego rodzaju układy są programowalne,
    czy można włożyć każdy o tym samym oznaczeniu ?
  • Poziom 31  
    Jaki tam procesor siedzi? Nie łatwiej będzie przerzucić zawartość procesora albo cały procesor do bliźniaczego modułu?