Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] huawei bg2-w09 - FRP nie do ominięcia

23 Sty 2018 19:39 5091 11
  • Poziom 9  
    Witam
    klientka przyniosła to co w tytule.
    Urządzenie zresetowane do ustawień fabrycznych.
    Blokada FRP
    Udało mi się za pomocą jej maila pomocniczego ustalić jaki ma adres gmail.
    Po próbie zalogowania na ten adres urządzenie wyrzuca błąd, że coś poszło nie tak i żeby spróbować za 24 godziny i tak w kółko. Czekałem 24 godzinny jakby ktoś pytał.
    Zrobiłem factory reset jeszcze raz
    Próbowałem w fastboocie odtworzyć soft za pośrednictwem HiSuit - wyrzuca błąd, że tego urządzenia nie da się odtworzyć.
    Soffta nigdzie nie mogę znaleźć. Tylko jakiś ruski i płatny, a po za tym i tak nie wiem czy ruszy z karty SD.
    Oglądałem już wszystko na YT do tego modelu nic nie pasuje.
    Jakieś pomysły ?
    Wystarczy zdjąć to FRP dziadowskie i pójdzie pewnie ten tablet.
    Tablet nie ma modemu GSM tylko wifi

huawei bg2-w09 - FRP nie do ominięciahuawei bg2-w09 - FRP nie do ominięciahuawei bg2-w09 - FRP nie do ominięciahuawei bg2-w09 - FRP nie do ominięciahuawei bg2-w09 - FRP nie do ominięciahuawei bg2-w09 - FRP nie do ominięciahuawei bg2-w09 - FRP nie do ominięciahuawei bg2-w09 - FRP nie do ominięciahuawei bg2-w09 - FRP nie do ominięcia
    huawei bg2-w09 - FRP nie do ominięcia
  • Poziom 21  
    Musisz z poziomu przeglądarki wbudowanej w tablet ściągnąc na niego i zainstalować aplikacje bypass.apk

Dodano po 45 [sekundy]:

Następnie ją uruchomić i podać nowe dane nowego konta gmail
  • Poziom 9  
    Ciekawe jak jak nie można żadnym sposobem dotrzeć do przeglądarki. Zobacz zdjęcia.
  • Poziom 21  
    Przedostatnie zdjęcie. Klikasz w miejsce gdzie masz do wpisania numer trlefonu lub nazwe konta . Wyswietla Ci sie klawiatura. Klikasz ustawienia klawiatury. Wyswietlaja się ustawienia. Zzaznaczasz obojętnie ktora linijke wyswietlonego tekstu i przytrzymujesz. Wyswietla sie memu w ktorym masz wytnij-wklej-kopiuj-udostępnij-wyszukaj. Klikasz wyszukaj. Uruchamia Ci się wyszukiwanie googke. Wpisujesz nazwę przegladarki zainstalowanej w tablecie. Pokazuje się ikona przegladarki klikasz na nia i masz.
  • Poziom 9  
    Dzięki za chęci ale niestety nie drogi kolego, to jest nowe oprogramowanie pozbawione takich dziur ... albo coś świeżego może jakoś przez proxy ? albo może nowy soft jakoś nie wiem. Znalazłem jeszcze takie coś jak DC UNLOCK, ale po pierwsze jest płatne a po drugie może zdjąć tylko "factory reset protection.." co akurat chyba działa bo robiłem factory reset, nie wiem czy tam tylko coś o szyfrowaniu nie było, ale poszło i się zresetowało.

• Moderator - GSM
    Zmiana oprogramowania nic nie zmieni. Trzeba udać się do serwisu gdzie posiadają odpowiedni sprzęt do tego lub taki zakupić.
  • Poziom 9  
    A co to za sprzęt kolego ? Mam z3x ale nic innego.
  • Poziom 9  
    Tak jak wejdziesz w urządzenie to nie ma guzika usuń, albo nie potrafię znaleźć. Gdzieś czytałem że jedyna opcja to usunąć konto w urządzeniu
  • Moderator - GSM
    hcn napisał:
    a co to za sprzęt kolego ?

Furious, Sigma, Chimera, DC.
    Szukaj sprzętu typowo do obsługi Huawei.
  • Poziom 39  
    hcn napisał:
    Tak jak wejdziesz w urządzenie to nie ma guzika usuń

Masz to przez przeglądarkę zrobić logując się na to konto do którego to urządzenie jest było przypisane.
  • Poziom 9  
    Nic z tych rzeczy przyjacielu :=. Klientka ma jeszcze telefon i jego da się usunąć, natomiast tableta nie.

Po tym jak zadzwoniłem do autoryzowanego serwisu Pan powiedział: tak urządzenie nie zaloguje się na zmienione hasło, bo jest powiązane z tamtym starym i bez internetu ---- wchodzę w słowo - ---- proszę pana jest internet Googole łyka hasło tylko wywala błąd w którym informuje, że na nowe hasło będzie można się zalogować za 24h. Niestety nie da.

Za usługę zdjęcia FRP chcą 70 zł (bezczelnie) - - - jak to jest jakiś BUG ewidentnie :) hehe.

Może Panowie/Panie Mcie jakieś sposoby ? np. przez proxy ?, albo z odłączaniem internetu, albo może wiecie jak wejść w hard rest ten chiński bo tu jakieś emui jest i tam nie ma wipe-a - (raz w to chińskie udało mi się wejść).

Przyszło mi do głowy, żeby spróbować hasło wklepać stare, ale to można zrobić tylko po hardresecie, którego nie mogę zrobić , i w trakcie łączenia się z google odłączyć NET i spróbować na starym haśle.

Poszło do Supportu HTC. To był jakiś błąd oprogramowania.