Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW golf III 1,6 CL Europe - luzy w przednim zawieszeniu. Diagnoza- poduszki amor

24 Sty 2018 19:41 252 2
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich,
    w moim kultowym golfie 3 , silnik Pb 1,6 CL od niedawna wyczuwałem niewielkie luzy w zawieszeniu. Na dniach mam dać autko do naprawy. Mechanik zdiagnozował że trzeba wymienić jak powiedział - łożyska górne i poduszki amortyzatorów. Kiedy wymieniałem opony na zimowe mechanik zauważył że koła z przodu po prostu się ruszają co jest bardzo niebezpieczne. Powiedzcie mi proszę coś więcej na ten temat. Jaka cena, czy przy okazji trzeba coś jeszcze wymienić itp.. co wiecie, liczę na każdą informację :) pytam bo to moje pierwsze auto, nie chcę dać się skroić na Bóg wie jakie pieniądze :)
    pozdrawiam serdecznie koledzy
    Dominik
  • Poziom 38  
    baks123baks napisał:
    że koła z przodu po prostu się ruszają

Ciekawe stwierdzenie mógł już dodać jaka jest tego przyczyna. Nie licz na to że ktoś za Ciebie będzie sprawdzał Ci ceny części, masz neta to szukaj.
    Po drugie skąd mamy wiedzieć co masz jeszcze uszkodzone prócz tego co napisałeś. Jedź na stację niech go sprawdzą od a-z i będziesz wiedział co masz do wymiany. Cen poszukaj w necie plus robocizna i będziesz wiedział.
  • Poziom 7  
    Jedz na trzepaki do stacji diagnostycznej niech okresla co jest do wymiany dopiero pozniej wycenic mozna koszta, mysle ze robocizna nie przekroczy 300zl