Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

EPSON WF 7210 DTW - Przywrócenie ustawień fabrycznych CISS

WHIZZ 25 Jan 2018 10:22 1986 6
    WHIZZ
    Level 11  
    Witam jak w temacie czy ktoś zna jakikolwiek sposób aby przywrócić drukarce ustawienia fabryczne? otóż zainstalowałem Ciss do drukarki wszystko poszło ładnie pięknie i po zainstalowaniu oprogramowania do drukarki na kompie program zapytał czy zaktualizować firmware oczywiście potwierdziłem nie mając pojęcia iz będzie to miało wpływ na CISS bardzo proszę o podanie jakiegoś 100 procentowego sposobu z góry wszystkim dziękuje
    Boryc2014
    Level 19  
    Witam.Nie wiem czy jest jakaś opcja przywracania ustawień fabrycznych w drukarce, ale ja bym próbował wgrać nowego soft do drukarki. Próbował bym na każdym jednym może by wtedy ruszyła.
    WHIZZ
    Level 11  
    Boryc2014 wrote:
    Witam.Nie wiem czy jest jakaś opcja przywracania ustawień fabrycznych w drukarce, ale ja bym próbował wgrać nowego soft do drukarki. Próbował bym na każdym jednym może by wtedy ruszyła.

Może ktoś mi podpowie skad pobrać oprogramowanie do wgrywania firmware i oczywiście samo firmware?
    pir0maniac
    Level 12  
    WIC Reset ma opcję płatnego update firmware. Kiedyś na stronach epsona można było pobierać firmware updatery, ale teraz znalezienie jakiegoś to ciężka sprawa do ugryzienia. A co w ogóle dzieje się z CISSem?
    WHIZZ
    Level 11  
    pir0maniac wrote:
    WIC Reset ma opcję płatnego update firmware. Kiedyś na stronach epsona można było pobierać firmware updatery, ale teraz znalezienie jakiegoś to ciężka sprawa do ugryzienia. A co w ogóle dzieje się z CISSem?

Przestała drukarka rozpoznawać CISS przed aktualizacja wszystko było ok niesety po aktualizacji nie rozpoznaje kardridży moim zdaniem skromnym trzeba by szukać drukarki z fabrycznym frmware w jakiś sposób je pobrać z drukarki i wgrać do nowej tylko jak i czym?

Dodano po 46 [sekundy]:

WHIZZ wrote:
    pir0maniac wrote:

Przestała drukarka rozpoznawać CISS przed aktualizacja wszystko było ok niesety po aktualizacji nie rozpoznaje kardridży moim zdaniem skromnym trzeba by szukać drukarki z fabrycznym frmware w jakiś sposób je pobrać z drukarki i wgrać do nowej tylko jak i czym?

WIC reset nie ma niestety tego modelu w spisie
    fifek62
    Level 23  
    Pobierz z stąd tylko przez recovery mode wgraj. Jeśli nie pomoże to musisz wymienić chipa lub cały CISS na nowszą generacje.
    chołoniewski
    Level 1  
    Witaj WHIZZ ,ponieważ mam ten sam problem ,mianowicie zakupiłem w sklepie Atramentówka CISS do Epson 7210 po zamontowaniu od samego początku nie rozpoznawał kartridży . Chipy 2711R są podejrzewam nie kompatybilne do tego nowego typu drukarki. Napisz mi jak rozwiązałeś problem ?