Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW E46 2000r montaz centralne - bmw e46 centralka zamka montaz

26 Sty 2018 21:58 2922 9
  • Poziom 9  
    witam
    Problem jest z montazem centralnego zamka. Kupilem auto w ktorym tylko mam centralny w kluczyku. Dokupilem sterownik z pilotami i teraz pyt gdzie znajduja/wpiac przewody sterujace bo wedlug tego co otrzymalem od sprzedawcy to w wiazke z drzwi a reszta na roznych forach radzi w modul komfortu pod polka pasazera gdzies tam......(tylko podawane sa rozne piny) lub skro dziala przycisk ze srodka kabiny to wpiac w przelacznik do zamykania drzwi w srodku kabiny (ten przycisk BMW E46 2000r montaz centralne - bmw e46 centralka zamka montazBMW E46 2000r montaz centralne - bmw e46 centralka zamka montaz razem z wl swiatel awaryjnych- dodam ze jest tam 5 kabli ) .
  • Poziom 28  
    Podepnij sterownik do wiązki w drzwiach tak jak masz podane.
    W module za schowkiem pin 54 otwórz 36 zamknij .
  • Poziom 9  
    moto-kord napisał:
    Podepnij sterownik do wiązki w drzwiach tak jak masz podane.
    W module za schowkiem pin 54 otwórz 36 zamknij .

chodzi o wiazke ktora przechodzi z drzwi w tym gumowym peszlu z filmu 5:35
    Link
    Dodano po 8 [minuty]:
    badz kto wie pod ten przycisk BMW E46 2000r montaz centralne - bmw e46 centralka zamka montaz
    wpina sie do niego 5 pinow tylko w ktory co ? Mam swiadomosc ze wtedy kierunkowskazy nie bd migac ale chodzi tylko glownie o same zamkniecie/otworzenie drzwi bez sygnalizacji
  • Poziom 28  
    1988zajac1988 napisał:
    chodzi o wiazke ktora przechodzi z drzwi w tym gumowym peszlu

Dokładnie
  • Poziom 9  
    sek w tym ze tam cos bylo modzone i leca ze 3 kable obok niej i raczej bez zdejmowania boczka sie nie obejdzie. sadze ze bd szukac pod schowkiem tego modulu i tak szybciej cos ogarne moze
  • Poziom 18  
    Dlaczego montujesz coś co już masz fabrycznie??
  • Poziom 9  
    poniewaz przy zakupie samochodu nie bylo pilotow tylko same kluczyki
  • Poziom 23  
    Tak jak podane przez sprzedającego, czyli wpinaj się w wiązkę wychodzącą z drzwi kierowcy- sprawdzone wielokrotnie w tym modelu przeze mnie
    pozdrawiam!!
  • Poziom 9  
    BMW E46 2000r montaz centralne - bmw e46 centralka zamka montaz

skoro w drzwi.... czy to bd trafne polaczenie jak podaje?
  • Poziom 1  
    Czesc, próbuję podłączyć podobny zamek w E46 Kabriolet i piny 54 i 36 nie działają jak podam 12V.
    na pinie 13 i 51 mam 12V przez chwilę przy zamykaniu i otwieraniu, jednak jak podlaczyłem tam
    kabel od zamka centralnego wywala bezpiecznik (na podłączeniu tego zamka centralnego do plusa jest bezpiecznik).
    Jak to podłączyć , bo rozumiem, że sterowanie jest + czyli daje 12v.
    Chociaż na tym schemacie jest podana masa.
    W kostce drzwi nie mam pinu 4 i 5 jest tam pusto.