Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Apple iPhone 5S 16GB - odzyskiwanie danych w trybie DFU

27 Sty 2018 15:26 576 5
  • Poziom 13  
    Witam. Posiadam w. w. iPhone'a. Po zalaniu wyświetla się czarne logo Apple na białym tle przez kilkanaście sekund, po czym na ułamek sekundy czerwony ekran i tak reset w kółko. Wykąpałem płytę w izpopropanolu, usunąłem korozję, wygrzałem. Nie da się go odtworzyć ani zaktualizować. iTunes wykrywa go, telefon bez problemu przechodzi w DFU. Czy jest możliwość odzyskania z niego danych? Ewentualnie zna ktoś ten problem i jest w stanie wycenić/podjąć się naprawy?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 13  
    Odpiąłem LCD i aparat główny, ale dalej niestety błąd 4013 przy flashowaniu. Można tym samym wyeliminować uszkodzenie LCD i kamery czy raczej wypadałoby spróbować na pewnych egzemplarzach (tzn. secie LCD i kamerze)?
  • Poziom 15  
    nie to nie ma znaczenia jeśli chodzi o iPhona, jeśli jest po zalaniu to wymień tristara jak pisał kolega RafalB
  • Poziom 13  
    300 zł wymiana. Telefon warty coś koło 430 zł. Gorzej, jakby okazało się, że to jednak nie Tristar, a trzeba byłoby za to zapłacić. Odpuszczam. Dzięki panowie za zainteresowanie.