Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 308 sw - przycisk otwierania na pilocie nie reaguje

27 Sty 2018 19:03 867 2
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam problem z otwieraniem cetralnego zamka z pilota w peugeot 308SW.
    Auto kupiłem i nie działa pilot... wymieniłem baterie (bo miała 0,4 V) ale pilot sie rozsynchronizował (chyba)..
    Pilot "działa" tylko pod przyciskiem otwieranie klapy bagażnika, natomiast przycisk otwierania i ryglowania nie reaguje.
    na dodatek otwieranie klampy bagażnika tylko zamyka auto wiec tez nie działa prawidłowo - nie można uz otworzyc zamka.
    Zgodnie z instrukcja synchronizacji probowałem go ponowne zsynchronizowac ale po odczekaniu ok. 1 minuty działa jak wczesniej (na poczatku po synchronizacji wogole nie raguje - wiec chyba synchronizacja w aucie dziala? ale kluczyk swiruje... co to moze być koledzy?
    wina kluczyka? kwarcu? modułu przy kierownicy?
    Prosze o pomoc... szukałem po forach ale podobnego przypadku nie znalazlem

Moderowany przez CameR:

Wydzielono z: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3368849.html
    Reg. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Tessiol napisał:
    szukałem po forach

... a sprawdziłeś cokolwiek w pilocie ?
    Tester pilotów i sprawdzić czy po naciśnięciu każdego z przycisków, pilot emituje "fale radiowe".
    Jest możliwe, że mikroswitche w pilocie są uszkodzone albo pęknięta płytka drukowana, itp...
  • Poziom 9  
    Witam
    Faktycznie jak sprawdzam płytketoprzy przycisku ryglowania jestdołożony lut który w tym momencie zwiera dwie ściezki... czy tak powinno być.. lut na pewno nie jest fabryczny....

Dodano po 11 [minuty]:

dobra problem rozwiązany... rozlutowałem ten lut i pilot działa jak należy :) komus po prostu coś wczesniej nie wyszło.... :)
    Dzieki za pomoc