Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki TV 43-55" cali w granicach 2000-2500

28 Sty 2018 10:54 978 7
  • Poziom 9  
    1. Jak daleko siedzisz od ekranu telewizora? 2,5-3m
    2. Czy siedzisz na wprost ekranu czy bokiem do ekranu? na wprost
    3. Jaki telewizor posiadasz obecnie? Samsung le32b350
    4. Jaką markę preferujesz? Brak konkretnej
    5. Jakiej wielkości telewizora szukasz? 43-55"
    6. Jaki sygnał i urządzenia będą podłączone do telewizora? tv cyfrowa HD (vectra), Laptop
    7. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? seriale(netflix), sport
    8. Czy będziesz grał w gry, a jeśli tak to na konsoli czy komputerze PC? PS3, głównie Fifa
    9. Czy będziesz aktywnie korzystać z systemu SMART telewizora? nie jest to konieczny warunek
    10. Oglądasz wieczorami czy w dzień? tak i tak
    11. Ile pieniędzy możesz przeznaczyć na zakup telewizora? 2000-2500 zł

Witam. Noszę się z zamiarem kupna nowego telewizora a jako, że w tym temacie jestem laikiem, prosiłbym o rady i pomoc w wyborze. Aktualnie po przeglądaniu dostępnych promocji w oko wpadły mi 2 modele :

https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-lg-led-55uj620v,id-988252?utm_nooverride=1

https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewiz...lips-led-50pus6262,id-936192?utm_nooverride=1

I teraz pytanie czy są one warte uwagi, budżet nie jest za duży, nie wiem czy 4K jest mi potrzebne ale po tym zakupie raczej szybko nie będę go zmieniał więc chyba byłaby to dobra opcja. Jeszcze jest kwestia wielkości bo tak jak napisane wyżej odległość między ścianą a kanapą to jakieś 2,5-3m i kwestia rozmiaru czy 55" nie będzie za duże. Z góry dziękuje za wszelkie rady i pozdrawiam
  • Poziom 1  
  • Poziom 28  
    A Philips 55PUS6262? Duża róznica z 6162?
  • Poziom 1  
  • Poziom 28  
    W sensie boki plus góra i boki?
  • Poziom 1  
  • Poziom 28  
    O, okej. W takim razie zdecydowanie 6262 i to bez dyskusji :)