Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo g510 - System padł, komputera nie da się włączyć

28 Sty 2018 15:11 285 5
  • Poziom 6  
    Witam,

Mam pewien problem z komputerem swojej dziewczyny(Lenovo G510). Włączyła ona aktualizację na noc i nie podłączyła kabla zasilającego i w nocy komputer padł bo bateria się wyczerpała. Rano chciała włączyć i jest przywracanie automatyczne i komputer się resetuje i to samo. Myślałem że to ma potrwać ale nic z tego... Około godziny jest ciągle to samo. Wszedłem w F8 i mam opcje recovery :Przywróć z początkowej kopii zapasowej oraz Przywróć z kopii zapasowej użytkownika. Druga opcja nie wchodzi w grę bo nie znajduje niczego z czego mógłby wziąć ostatnią dobrą konfigurację. Z drugiej strony (tak mi się zdaję) że pierwsza opcja wykasuje wszystko tzn usunie Win10 oraz usunie wszystkie dane,fotki,muzykę etc. Czy jest jakaś możliwość by zaradzić temu i odzyskać te dane? Nie da się jakoś przy włączeniu komputera skorzystać z opcji ostatniej dobrej konfiguracji(taką mam w Samsungu).

Z góry dziękuje za pomoc.
  • Pomocny post
    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Nie widzę przeszkód by skorzystać z systemu live CD/pendrive celem skopiowania danych.
  • Poziom 6  
    Mógłbyś powiedzieć jak dokładnie to zrobić? Nie robiłem tego nigdy wcześniej.
  • Pomocny post
    Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Pobrać np. Parted Magic, nagrać na CD/ pendrive, uruchomić i gotowe, używać, celem skopiowania danych.
  • Poziom 6  
    dzięki za pomoc ale komputer był jej potrzebny szybko i zrobiłem formata xD

można zamknąć