Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SONY KD49XE7005 - zacinanie się filmów z USB.

mszwejkowski15 28 Sty 2018 16:05 267 1
  • #1 28 Sty 2018 16:05
    mszwejkowski15
    Poziom 1  

Czołem wszystkim,
    mam problem z odtwarzaniem filmów na niedawno zakupiony telewizorze SONY KD49XE7005BAEP.
    Mianowicie mam film z wesela który chciałbym odtworzyć na swoim telewizorze. niestety film odtwarza się do pewnego momentu, następuje zacięcie a następnie wyświetla się komunikat, że nie rozpoznano urządzenia USB lub telewizor się całkiem zacina. Film jest w rozszerzeniu mp4, a pendrive sformatowany jako exFAT, USB 3.0. Problem w tym, że zmieniałem już pendrive i jest to samo. Formatowałem już go na NTFS-a i również błąd się powtarza. Dodatkowo film pożyczyliśmy z żoną gościom weselnym i również mówią, że w różnych momentach film się zaciął i koniec.
    Film zajmuje około 22 GB, Teledysk ślubny który ma około 700 Mb odtwarza się lecz przy przewijaniu również zacina i kończy się wyżej wymienionymi akcjami. Gdy zaś chciałem odtworzyć film na innych telewizorach, np u moich rodziców, to wyskakuje najpierw komunikat, że plik może odtwarzać się nieprawidłowo i również chwilę działa i się zacina itd. Pendriva zmieniałem na swojego, którego używam od kilku lat i problem pozostaje taki sam. problem dotyczy również filmu o mniejszej pojemności za to z rozszerzeniem *.avi. Dodam jeszcze, że gdy podłączę dysk 1 TB ten sam film ślubny zostanie odtworzony, zaś również nie można go przewijać bo objawy będą takie jak opisane powyżej.
    Szukałem już różnych rozwiązań, sprawdzam pliki pod kątem błędów CRC, oraz konwertuję plik mp4 na *.m2ts. Na razie zero rezultatu. Dodam jeszcze, że na laptopie film ślubny działa bez zarzutu. Ma ktoś jakiś pomysł?

Z góry dziękuję za pomoc.
    Z wyrazami szacunku.
    Marcin

0 1