Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki sprzęt warto zakupić?

mycek2012 28 Sty 2018 23:32 408 6
  • #1 28 Sty 2018 23:32
    mycek2012
    Poziom 3  

Witam wszystkich, jestem w trakcie budowy domu i potrzebuje pomocy w wyborze dobrego sprzętu do salonu. Szukam jakiegoś fajnego zestawu Bose z wzmacniaczem i subwooferem. Głównie chodzi o słuchanie muzyki. Salon ma około 28m2 a budżet to 5000zł. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

0 6
  • #2 30 Sty 2018 20:29
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Na dobry Bose kasy za mało.
    Rozumiem, że chcesz zestaw 5,1 ?
    To ma być tylko do kina czy również do muzyki ?

0
  • #5 31 Sty 2018 12:02
    mycek2012
    Poziom 3  

Powiedzmy ze max jaki chce wydać to 8000zl na sprzet grający mówię już o wszystkim co potrzeba wzmacniacz głośniki kable i nie wiem co tam jeszcze potrzeba... za ta kasę chyba można zrobić cos fajnego nie mówię już o mega super sprzęcie ...możesz mi podesłać sprzet z angielskiego ebaya bo aktualnie przebywam w wielkiej Brytanii. Nie koniecznie tez musi byc sprzet z bose może byc jakis inny a tez dobry chcoc może ciut tańszy cenowo :) Z góry dziękuje za pomoc
    Dodano po 1 [godziny] 19 [minuty]:
    http://allegro.pl/zestaw-glosnikow-bose-acoustimass-10-series-v-i7110142838.html
    Co sądzisz o takim zestawie i dodać temu jakis dobry wzmacniacz ? Albo zaproponuj od siebie do 8000zl coś fajnego ;)

0
  • Pomocny post
    #6 03 Lut 2018 00:56
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Ale kable masz już rozprowadzone ?
    Masz miejsce tylko na małe głośniki czy na większe również ?
    Kolor ma znaczenie sprzętu ?

0
  • #7 03 Lut 2018 09:13
    mycek2012
    Poziom 3  

Kolor bez znaczenia i mogą być jakieś większe głośniki jak w tym linku co wstawiłem na forum.Co do okablowania to jeszcze nie doszliśmy do etapu by robić coś w domu. Niedługo wchodzimy do działania w środku dlatego wcześniej chciałbym wiedzieć jaki sprzet będzie by ustalić gdzie maja iść kable itd 😉

0