Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JBL + DELL z adaptere bluetooh - słuchawki dodane przez znajdowanie sprzętu blue

mariokit 29 Sty 2018 13:00 183 4
  • #1 29 Sty 2018 13:00
    mariokit
    Poziom 2  

słuchawki dodane przez znajdowanie sprzętu bluetooh ale nie chcą się połączyć. ( jeśli dam sterowanie i połącz to wyskakuje błąd). Dzwięk dalej z głośników z laptopa. W ustawieniach audio idt hd sound mam słuchawki, ale jest tylko wyjście gniazdo. nawet jak przełączę na słuchawki to i tak fizycznie nie są podłączone więc ........ Nie wiem gdzie szukać rozwiązania?:) najpierw walczyłem ze sterownikami do adaptera asus bt 400. a kiedy się zainstalował jak należy i odnajduje i dodaje sprzęty to znowu klaps:)

0 4
  • #2 29 Sty 2018 22:59
    nomudrek
    Poziom 23  

Trzeba najpierw sparować słuchawki z laptopem, przy wyłączonych słuchawkach wciskamy przycisk włącznik słuchawek pół sekundy powinna szybko migać dioda czyli jesteśmy w trybie parowania, w laptopie przeprowadzamy dodanie sprzętu i wtedy pojawia się dźwięk na słuchawkach. Ważne aby nie działało inne urządzenie bluetooth prócz tego, z którym chcemy sparować.

0
  • #3 30 Sty 2018 11:19
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

@mariokit
    Kolega ma świadomość, że protokół BT to nic innego jak wifi?
    Więc również ma wszystkie problemy z tego wynikające.

0
  • #4 30 Sty 2018 18:16
    mariokit
    Poziom 2  

odrobinkę jaśniej?:) od czego w takim razie zacząć

0
  • #5 30 Sty 2018 18:37
    nomudrek
    Poziom 23  

Po włożeniu wtyku słuchawek do gniazda słuchawek następuje odłączenie głośników i podłączenie słuchawek do wyjścia audio.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo