Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Touran 2012r - Odtworzenie Brakującego Webasto

Sebiko78 29 Jan 2018 15:01 1059 3
lampy.pl
    Sebiko78
    Level 6  
    Witam.
    Zwracam się do was z problemem którym zetknąłem się po zakupie mojego nowego auta jakim jest VW Touran 2012 r model 2013.
    Samochód kupiłem po bardzo niewielkiej kolizji (ze słupkiem,znakiem drogowym) .Auro miało zniszczoną prawą lampę i znajdujące się za nią webasto. Z webasto nic nie zostało po za tłumikiem i nie wiem nawet jakie powinno być w tym samochodzie zamontowane by podjęło współpracę z komputerem samochodu.Próbowałem szukać pomocy w serwisie VW to niewiele mi pomogli gdyż podali mi numery poszczególnych części z których jest ono zbudowane. 1K0261141A,1K0261433L,1K0815020R. Wpisywałem te numery w Google i nic konkretnego nie znalazłem. Wszystkie zestawy webasto sprzedawane na allegro mają inne numery.Proszę o pomoc ,poradę jakie webasto mogę zamontować w moim samochodzie na co mam zwracać uwagę.Jedyną pomocną rzeczą którą mam to naklejkę z przedniego pasa VW Touran 2012r - Odtworzenie Brakującego Webasto
  • lampy.pl
  • lampy.pl
    Sebiko78
    Level 6  
    Witam udało mi się namierzyć kogoś kompetentnego i już wszystko wiem.Do mojego modelu pasuje każde webasto z modelu termo top vevo z numerami z zaczynającymi się od 1K0 (oznaczenie VW) Problem pojawia się w nowszych modelach ponieważ płytka sterująca webasto jest parowana z komputerem.

Teraz mam tylko problem .Poszukuje schematu podłączenia kostki 8 pinowej w webasto Termo Top VEVO.U mnie była odcięta i kupiłem nową .Teraz dylemat co i jak podłączyć.