Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proszę o odczyt logów FRST

raf7777 29 Sty 2018 20:12 183 2
  • #1 29 Sty 2018 20:12
    raf7777
    Poziom 2  

Witam, mam problem z brakującymi bibliotekami DLL i chciałbym to naprawić za sprawą CMD (wiersza polecenia) i DISM ale gdy uruchamiam jako administrator to okno się pokazuje ale bardzo szybko znika... i przeczytałem kilkanaście tematów z tym związanych oraz dowiedziałem się o FRST... ale nie mam pojęcia jak znaleźć błędy i je wyeliminować, naprawić... proszę o wyrozumiałość bo jestem dość kiepski w tych tematach.

0 2
  • #2 29 Sty 2018 20:17
    Kolobos
    Spec od komputerów

W logach nie widac nic ciekawego. Sprobuj uruchomic okno cmd w trybie awaryjnym.

Usun z dysku:
    C:\WINDOWS\Reimage.ini
    C:\Program Files\Reimage

0
  • #3 29 Sty 2018 20:47
    raf7777
    Poziom 2  

Usunąłem oba foldery ale nic to nie dało...być może mam więcej problemów z systemem niż mi się wydaje...generalnie chodzi o to że zainstalowałem hosta DAW Reaper i po odpaleniu wyskakuje okno z błędem typu" nie można odnalezć pliku REAPER.DLL" i tu zacząłem szukać pomocy na forum win 10 ale jak chcę uruchomić np.DISM to okno pojawia się i zaraz znika...może to problem z uprawnieniami? chociaż tylko ja jestem administratorem...tak przynajmniej myślę..

Dodano po 3 [minuty]:

aha dodam że cmd mogę już normalnie otworzyć ale problem dalej z DISM..a to muszę otworzyć jako pierwsze z racji tego że mam win 10

0