Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba 50L4333D - Nie działa klawiatura lokalna oraz nie reaguje na pilot

stereoo 30 Sty 2018 15:14 765 4
  • #1 30 Sty 2018 15:14
    stereoo
    Poziom 23  

Dzień Dobry Wszystkim.
    Po naprawie układu podświetlania matrycy(wymiana 8 ledów)chciałem sprawdzić jak działa reszta,ale niestety po podaniu zasilania z sieci pojawia się logo Toshiba, a następnie niebieskie tło i nic więcej zrobić nie mogę ,ponieważ TV nie reaguje na polecenia z pilota(sprawny) jak również z klawiatury.
    Podałem sygnał z dekodera sat , dvb t jak też z dvd oraz pendrive,nic nie ruszyło i nadal tylko niebieskie tło.
    Jeżeli może być to problem softu,to poproszę o wsad do zgrania na pendrive lub podanie linku do strony z odpowiednim wsadem.
    Symbol płyty PCB made in china 32L4300 REV:1.02A
    Dziękuję

0 4
  • #3 30 Sty 2018 17:36
    stereoo
    Poziom 23  

ja mam model bez literki G więc nie wiem czy nie ma różnicy w tym oprogramowaniu.

0
  • #4 30 Sty 2018 17:49
    GanCegall
    Poziom 29  

If no suffix-code of your model, please follow this guideline, depending of the location, where you bought the set. And reselect the model if needed:

UK/Ireland: select "B"
    France : select "F"
    Any other EU region/including Russia : select "G"

0
  • #5 30 Sty 2018 22:43
    stereoo
    Poziom 23  

Znalazłem tą wersję UPDATE_50L7363C_1924301_INIT_CLEAR#.enc wrzuciłem do pendrive i zapodałem w USB mojego TV.
    Proces trwał około 10 minut ,ale po ponownym włączeniu TV reagował na polecenia pilota a po przejściu części instalacyjnej podałem sygnał z DVD .
    Wszystko OK;) więc dziękuję za przeniesienie tematu do działu dla początkujących;)
    Pozdrawiam
    Toshiba 50L4333D - Nie działa klawiatura lokalna oraz nie reaguje na pilotToshiba 50L4333D - Nie działa klawiatura lokalna oraz nie reaguje na pilot

0