Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toshiba 50L4333D - Nie działa klawiatura lokalna oraz nie reaguje na pilot

30 Jan 2018 15:14 2016 4
  • Level 23  
    Dzień Dobry Wszystkim.
    Po naprawie układu podświetlania matrycy(wymiana 8 ledów)chciałem sprawdzić jak działa reszta,ale niestety po podaniu zasilania z sieci pojawia się logo Toshiba, a następnie niebieskie tło i nic więcej zrobić nie mogę ,ponieważ TV nie reaguje na polecenia z pilota(sprawny) jak również z klawiatury.
    Podałem sygnał z dekodera sat , dvb t jak też z dvd oraz pendrive,nic nie ruszyło i nadal tylko niebieskie tło.
    Jeżeli może być to problem softu,to poproszę o wsad do zgrania na pendrive lub podanie linku do strony z odpowiednim wsadem.
    Symbol płyty PCB made in china 32L4300 REV:1.02A
    Dziękuję
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 23  
    ja mam model bez literki G więc nie wiem czy nie ma różnicy w tym oprogramowaniu.
  • Level 36  
    If no suffix-code of your model, please follow this guideline, depending of the location, where you bought the set. And reselect the model if needed:

UK/Ireland: select "B"
    France : select "F"
    Any other EU region/including Russia : select "G"
  • Level 23  
    Znalazłem tą wersję UPDATE_50L7363C_1924301_INIT_CLEAR#.enc wrzuciłem do pendrive i zapodałem w USB mojego TV.
    Proces trwał około 10 minut ,ale po ponownym włączeniu TV reagował na polecenia pilota a po przejściu części instalacyjnej podałem sygnał z DVD .
    Wszystko OK;) więc dziękuję za przeniesienie tematu do działu dla początkujących;)
    Pozdrawiam
    Toshiba 50L4333D - Nie działa klawiatura lokalna oraz nie reaguje na pilotToshiba 50L4333D - Nie działa klawiatura lokalna oraz nie reaguje na pilot