Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

schemat naczepa Haldex -OBD - pinologia kabelka 4 pin haldex

zvincent 31 Jan 2018 13:59 2505 10
    zvincent
    Level 2  
    Witam. Czy ma ktoś i podzieli się wiedzą na temat połączenia pinów z naczepy, system Haldex 4pin do OBD. Jest taka przejściówka, jak ktoś ma, może zmierzy i napisze jak połączyć?
    stanisławpiotr
    Level 32  
    Haldexa możesz diagnozować przez złącze iso i diagnostyczne w modulatorze. Napisz czym chcesz diagnozować tą naczepę i jaki system chcesz diagnozować . ABS ebs+ czy jeszcze inny system.
    zvincent
    Level 2  
    Hej,diagnoza chińskim autocomem, z tym że w programie Delphi przy hamulcach haldex mam opcje połączenia przez ECU lub złącze diagnostyczne naczepy, nie próbowałem przez ISO, a da się? Diagnozować potrzebuje podstawowe abs/ebs , nic z rzeczy typu regulacja zaworów itd, wystarczy żebym sobie sprawdził błędy jak mi kierowca wróci i zobaczył co naczepę boli , jak coś prócz kasowania błędów to na serwis.
    kisiol
    Level 19  
    Przez ISO haldex nie pójdzie., jedynie korr
  • Helpful post
    stanisławpiotr
    Level 32  
    Mylisz się oryginalnym interfejsem nie ma problemów chodzi z ebs i przez boczne i przez iso mimo że interfejs ma tylko jedną linie diagnostyczną. Procesor w nim to Atmel AT90CAN128-16AU który identyfikuje linie komunikacyjną. Co do kabli do Delphi zamieszczam poniżej.
    kisiol
    Level 19  
    Mam ryżowy i nie działa może ori.tak.

Dodano po 7 [minuty]:

Kolego ale Ty na tych foto pokazałeś gniazda diagnostyczne. A kolega pytał się czy połączy, się przez kabel ebs. Nie wszystkie naczepy mają gniazdo diagnostyczne.
    stanisławpiotr
    Level 32  
    Rysunki są przeze mnie wykonane z kabla przemierzonego (przejście eodb na ....... ) orginalnego Delphi.
    kisiol
    Level 19  
    Tak zgadza się, ale to są przejścia do gniazd bocznych serwisowych. A kolega pytał przez przejściówka ISO 7638, czyli na połączeniu naczepy z koniem.
    stanisławpiotr
    Level 32  
    Przeczytaj pierwszy post "Czy ma ktoś i podzieli się wiedzą na temat połączenia pinów z naczepy, system Haldex 4pin do OBD".
    kisiol
    Level 19  
    Przeczytaj trzeci post. Ja odpowiadała na niego.
    zvincent
    Level 2  
    Bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc, zaraz będę próbował chinolka i zobaczymy co z tego wyjdzie, dzięki pozdrawiam