Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat naczepa Haldex -OBD - pinologia kabelka 4 pin haldex

31 Sty 2018 13:59 1419 10
  • Poziom 2  
    Witam. Czy ma ktoś i podzieli się wiedzą na temat połączenia pinów z naczepy, system Haldex 4pin do OBD. Jest taka przejściówka, jak ktoś ma, może zmierzy i napisze jak połączyć?
  • Poziom 26  
    Haldexa możesz diagnozować przez złącze iso i diagnostyczne w modulatorze. Napisz czym chcesz diagnozować tą naczepę i jaki system chcesz diagnozować . ABS ebs+ czy jeszcze inny system.
  • Poziom 2  
    Hej,diagnoza chińskim autocomem, z tym że w programie Delphi przy hamulcach haldex mam opcje połączenia przez ECU lub złącze diagnostyczne naczepy, nie próbowałem przez ISO, a da się? Diagnozować potrzebuje podstawowe abs/ebs , nic z rzeczy typu regulacja zaworów itd, wystarczy żebym sobie sprawdził błędy jak mi kierowca wróci i zobaczył co naczepę boli , jak coś prócz kasowania błędów to na serwis.
  • Poziom 19  
    Przez ISO haldex nie pójdzie., jedynie korr
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Mylisz się oryginalnym interfejsem nie ma problemów chodzi z ebs i przez boczne i przez iso mimo że interfejs ma tylko jedną linie diagnostyczną. Procesor w nim to Atmel AT90CAN128-16AU który identyfikuje linie komunikacyjną. Co do kabli do Delphi zamieszczam poniżej.
  • Poziom 19  
    Mam ryżowy i nie działa może ori.tak.

Dodano po 7 [minuty]:

Kolego ale Ty na tych foto pokazałeś gniazda diagnostyczne. A kolega pytał się czy połączy, się przez kabel ebs. Nie wszystkie naczepy mają gniazdo diagnostyczne.
  • Poziom 26  
    Rysunki są przeze mnie wykonane z kabla przemierzonego (przejście eodb na ....... ) orginalnego Delphi.
  • Poziom 19  
    Tak zgadza się, ale to są przejścia do gniazd bocznych serwisowych. A kolega pytał przez przejściówka ISO 7638, czyli na połączeniu naczepy z koniem.
  • Poziom 26  
    Przeczytaj pierwszy post "Czy ma ktoś i podzieli się wiedzą na temat połączenia pinów z naczepy, system Haldex 4pin do OBD".
  • Poziom 19  
    Przeczytaj trzeci post. Ja odpowiadała na niego.
  • Poziom 2  
    Bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc, zaraz będę próbował chinolka i zobaczymy co z tego wyjdzie, dzięki pozdrawiam