Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Tablet LENOVO A7600H włącza się i wyłącza sam.

31 Sty 2018 15:51 5028 4
  • Poziom 8  
    Witam. Od dzisiejszej nocy, tablet zaczął się sam wyłączać i włączać. Sam przez nikogo nie ruszany leżał i się ładował. Próbowałem zresetować przez naciśnięcie przycisku start i głośność, niestety nic to nie daje. Pojawia się "recovery" i nic po za tym, ale nie można samemu włączyć, ani wyłączyć, ani ustawić. Pojawia się tylko "Lenovo" i gaśnie. Co to może być?
  • Poziom 34  
    Podejrzewam uszkodzenie przycisku włączania , postaraj się kilka razy bardzo szybko wcisnąć przycisk i zobacz jak się zachowa , w moim przypadku akurat "jakiś paproch" podszedł .
  • Poziom 8  
    Nie wpadłem na to mogłem sprawdzić bo dałem właśnie do gościa co się tym zajmuje prywatnie napisałem mu sms-a z tą możliwością ma dać znać ( już mi robił parę rzeczy ) dam znać jak się odezwie.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Najprawdopodobniej zwarcie na klawiszach power i volume. Nie mówię że od zalania, ale często choćby od zawilgoconych dłoni.
  • Poziom 8  
    Przepraszam zapomniałem się odezwać miałeś racje zwarcie na klawiszach były trochę zalane i zaśniedziały i jakiś tranzystorek przy nich się przepalił.Dzięki