Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mirabox 5g - jak włączyć zewnętrzne wejście audio video

skoffice 31 Sty 2018 20:20 468 7
  • #1 31 Sty 2018 20:20
    skoffice
    Poziom 2  

mirabox 5g - jak włączyć zewnętrzne wejście audio videoPosiadam mirabox 5g z aliexpress. Urządzenie oprócz podstawowej funkcjonalności (która działa jak trzeba) posiada zewnętrzne wejście AV. Z urządzenia jest wyprowadzony przewód oznaczony jako AV-IN enable switch. Do czego mam podłączyć ten przewód żeby uaktywnić wejście AV? Pozdrawiammirabox 5g - jak włączyć zewnętrzne wejście audio video

0 7
  • Sklep HeluKabel
  • #2 31 Sty 2018 20:53
    nomudrek
    Poziom 27  

Można podłączyć różne urządzenia, odtwarzacz DVD, magnetowid.

0
  • #3 31 Sty 2018 21:59
    skoffice
    Poziom 2  

ok wiem co można podłączyć tylko nie wiem jak uaktywnić to wejście?

0
  • Sklep HeluKabel
  • #4 03 Lut 2018 16:51
    marioer
    Poziom 26  

Podłącz do masy. Jest to swego rodzaju zabezpieczenie aby nie oglądać podczas jazdy.

0
  • #5 05 Lut 2018 00:15
    skoffice
    Poziom 2  

Dzięki. Czy jest to informacja pewna czy tak podpowiada praktyka i zdrowy rozsądek elektronika?

0
  • #6 05 Lut 2018 08:23
    marioer
    Poziom 26  

Praktyka,instrukcja obsługi kilku producentów i logika. Kierowca podczas jazdy ma się skupiać na drodze a nie na ekranie TV.-może słuchać ,ale nie oglądać.Przeczytaj instrukcję obsługi i podłączenia.

0
  • #7 06 Lut 2018 20:03
    skoffice
    Poziom 2  

Nie do końca mnie to przekonuje ponieważ obraz z telefonu czyli mirroring można oglądać przez cały czas, a obraz z wejścia zewnętrznego rca miałby być dostępny tylko na postoju?
    W tym problem, że instrukcja obsługi nic nie wspomina o podłączeniu przewodu AV-IN enable switch oraz o samym zewnętrznym wejściu AV. Stąd właśnie moje pytanie, a nie chcę niczego spieprzyć. Pozdrawiam

0
  • #8 06 Lut 2018 20:50
    marioer
    Poziom 26  

Fabrycznie jest montowane tak jak napisałem. Na postoju jest obraz a po uruchomieniu silnika wyświetla się komunikat a dźwięk jest odtwarzany.
    Jaki problem sprawdzić ? Podłącz ten przewód do masy -proste.

0