Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] nokia Lumia 535 - zbity dotyk jak zgrać sms

01 Lut 2018 05:06 660 11
  • Poziom 5  
    Witam posiadam nokie lumie 535 ma ona zbity dotyk ,chciałbym zgrać z niej sms czy jest taka możliwość.Próbowałem parę programów ,ale nie dają takiej możliwości , nie jestem zalogowany do usługi windows.Czy możecie podpowiedzieć mi jakiś program albo jak to zrobić ,dziękuje i pozdrawiam
  • Admin grupy GSM
    nomudrek napisał:

Nokia suite jest programem do obsługi telefonu Nokia z poziomu komputera, można zrobić kopię wiadomości, kontaktów.

Może kolega napisać jak zatwierdzić na ekranie telefonu komunikację gdy dotyk nie działa?

goku12345678 napisał:
    Czy możecie podpowiedzieć mi jakiś program albo jak to zrobić

Dotyk kosztuje śmieszne pieniądze, kupić nowy i wymienić.
  • Moderator - GSM
    Pozostaje wymiana dotyku. Później możesz wykonać kopię sms czy kontaktów z poziomu telefonu zostanie ona zapisana w chmurze. Kopię zapasową możesz zobaczyć na stronie Outlook.com.
  • Poziom 5  
    Wymieniłem dotyk ale działa nie precyzyjnie, w tych telefonach czasami po wymianie dotyku trzeba wgrać soft żeby dotyk chodził prawidłowo i w moim wypadku tak jest wqłaśnie
  • Poziom 5  
    najbardziej zależny mi na sms bo potrzebuje je żeby przedstawić je w formie pisemnej
  • Admin grupy GSM
    goku12345678 napisał:
    Wymieniłem dotyk ale działa nie precyzyjnie,

Powodem jest dotyk o złym oznaczeniu.
  • Poziom 5  
    dotyk kupiłem o tym samym oznaczeniu oczywiście ct2c16
  • Admin grupy GSM
    Więc sam dotyk jest wadliwy i nowy soft nic tu nie pomoże.
  • Poziom 35  
    nomudrek napisał:
    Nokia suite jest programem do obsługi telefonu Nokia z poziomu komputera, można zrobić kopię wiadomości, kontaktów.

Nokia Suite (PC Suite) nie obsluguje telefonow z Windowsem. W zasadzie to praktycznie nic ich nie obsluguje, a z tego co kojarze kopie SMSow mozna wykonac albo wbudowana aplikacja (Przekaz moje dane) na karte pamieci w formacie przypomijacym wizytowki, czyli malo czytelnej do druku albo zaimportowac z uzyciem innej Lumii i tej samej aplikacji. Tak czy inaczej, bez dotyku, dzialajacego na tyle, zeby odpalic aplikacje, bluetooth i sparowac oba telefony sie nie obejdzie.

Mozna ew. probowac wyciagnac z konta MS o ile sie tam wrzucily i o ile MS nie zmienil czegos po drodze: klik.
  • Poziom 5  
    nowy dotyk był słabej jakości ,stąd problemy z nim