Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zdjecie podłączenia regulacji barwy do zwrotnicy Mildton 70

blackfire74 01 Lut 2018 08:58 162 2
  • #1 01 Lut 2018 08:58
    blackfire74
    Poziom 6  

Witam, czy byłby ktoś uprzejmy zrobić zdjęcie wnętrza kolumny Mildton 70 za głośnikiem niskotonowym? Kupiłem te kolumny kilka dni temu. Ktoś powymieniał głośniki na oryginalne z piankami ale stwierdził że nie podłączy regulacji wysokich i średnich tonów bo nie widzi różnicy. Ja bym chciał żeby to działało. Widziałem schematy ale nie jestem za bardzo pewny czy zrobię to dobrze. Było by fajnie żeby na zdjęciu był opis który kabelek do czego bo nie wiem jak wygląda wyjście z regulacji. Lub opis jakiś mega szczegółowy.

No chyba że kolumny lepiej grają jak się ominie regulatory?

0 2
  • #2 01 Lut 2018 10:18
    398216 Usunięty
    Poziom 43  

Moim zdaniem większe prawdopodobieństwo, ze coś zrobisz źle jest gdy będziesz się posługiwać zdjęciem - może być np. zmiana kolorów przewodów. Po to są schematy by z nich korzystać. Zresztą nawet w początkujących wymaga się umiejętności ich "czytania".
    Jak masz obawy - możesz sobie na schemacie oznaczyć kolory kabli i ich fizyczne umieszczenie. Zamieść tak wykonany rysunek - Koledzy sprawdzą.

0
  • #3 01 Lut 2018 13:26
    wkj
    Poziom 34  

zrób zdjęcie swoich zwrotnic i wlep tutaj, opiszemy i oznaczymy co gdzie ma być zapięte.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo