Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Adam Corsa e MYLINK LG LSP2GTA Radio can off RESET co 10 minut

om38 01 Lut 2018 12:51 783 4
  • #1 01 Lut 2018 12:51
    om38
    Poziom 2  

Marka:OPEL
    Model:LSP2GTA
    Chassis (płyta lub główne podzespoły):
    Matryca/Panel (jeśli występuje):
    Inne (uwagi): Opel Adam Corsa e MYLINK LG LSP2GTA Radio can off RESET co 10 minutOpel Adam Corsa e MYLINK LG LSP2GTA Radio can off RESET co 10 minutOpel Adam Corsa e MYLINK LG LSP2GTA Radio can off RESET co 10 minutOpel Adam Corsa e MYLINK LG LSP2GTA Radio can off RESET co 10 minut

Posiadam radio widoczne na zdjęciach. Pochodzi z opla adama 2014 roku. Bardzo zalezy mi na załozeniu go do vw passata. Radio posiada wpisany kod wszystkie funckcje prócz nawigacji na której mi nie zalezy działają w jak najlepszym porządku. Problem wygląda następująco: dokłądnie po 10 minutach pracy radio wyłącza sie samo, po czym mozna je odrazu uruchomic ponownie i tak co dokłądnie 10 minut, podobno wystarczy wyłączyć can w radiu czy coś takiego bo nie dostaje sygnału od sterownika samochodu adama. Ma ktoś schemat bądż pomysł co moge z tym zrobic. Bede wdzieczny za każda podpowiedź,

0 4
  • #3 06 Lut 2018 15:57
    om38
    Poziom 2  

Problem tego typu ze nikt w okolicy nie chce sie tego podjac i szukam jak to zrobic na wlasna reke. Niestety nie posiadam programatora. Moze jakis inny pomysl?

0
  • #4 17 Maj 2018 16:20
    bartekwwy
    Poziom 1  

mam ten sam problem,
    czy udało się rozwiązać problem, a może są nowe pomysły na rozwiązanie problemu.
    Czy zna ktoś kontakt do specjalisty który podejmie się podłączenia?

0
  • #5 18 Maj 2018 16:10
    om38
    Poziom 2  

Niestety probowalo dwie osoby ogarnac twmat i niestety bez skutku. W srodku sa 2 potezne procesory i nie znalezli pomyslu na cana, zeby radio mialo sygnal z samochodu. Programatorem nie probowalem ale fakt ten nowy soft podobno ma mozliwosc wylaczenia funcji czasowej, co nie zmienia faktu ze dalej nie bedzie w stanie zrobic zeby radio uruchamialo sie po zaplonie. Czekam na kolejne propozycje.

0