Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iPhone 5s - Paski na wyświetlaczu.

01 Lut 2018 12:52 3015 10
  • Poziom 3  
    Witam.
    Mam problem z moim iPhone'm, mianowicie spadł mi na ziemię i teraz jak go włączam pojawiają się kolorowe paski z lewej strony na białym tle z logiem apple po czym ekran robi się czarny i z lewej strony widać już tylko jeden pasek różowy. Czy wie ktoś co to może być? Wymieniłbym wyświetlacz ale nie wiem czy to na pewno on i nie chcę tracić niepotrzebnie pieniędzy.
    Tutaj link do filmu jak to wygląda: https://www.youtube.com/watch?v=7Q6GLWIl4bM
  • Poziom 24  
    Wygląda na uszkodzony wyświetlacz. Dla pewności możesz go rozebrać i wpiąć jeszcze raz taśmy od wyświetlacza jak nie pomoże i oznaki dalej będą takie same to do wymiany.
  • Poziom 3  
    KamGr napisał:
    Wygląda na uszkodzony wyświetlacz. Dla pewności możesz go rozebrać i wpiąć jeszcze raz taśmy od wyświetlacza jak nie pomoże i oznaki dalej będą takie same to do wymiany.

Teraz jeszcze spróbowałem go odtworzyć i wyskoczył mi jakiś błąd (2003)

Ale dobra zamawiam wyświetlacz ;P
  • Poziom 9  
    Odpinales ekran? Moxe ci jakas tasma wyskoczyla. Sprobuj odtworzyc iphona bez podpietego ekranu, jesli wyskoczy blad to oznacza,ze cos wiecej sie wysypalo.

Polecam zamowic oryginalny wkran, bo zamienniki to tandeta.
  • Poziom 3  
    Kacperinjo napisał:
    Odpinales ekran? Moxe ci jakas tasma wyskoczyla. Sprobuj odtworzyc iphona bez podpietego ekranu, jesli wyskoczy blad to oznacza,ze cos wiecej sie wysypalo.

Właśnie nie miałem czym za bardzo otworzyć więc zamówiłem wyświetlacz z narzędziami, i teraz patrzę to jednej śróbki nie ma od spodu i nie wiem czy ktoś przy tym kiedyś grzebał albo wypadła sama..
  • Poziom 9  
    __ReSh__ napisał:
    Kacperinjo napisał:

Właśnie nie miałem czym za bardzo otworzyć więc zamówiłem wyświetlacz z narzędziami, i teraz patrzę to jednej śróbki nie ma od spodu i nie wiem czy ktoś przy tym kiedyś grzebał albo wypadła sama..

Do otwierania iPhone najlepsza jest przyssawka, taka np z uchwytu GPS samochodowego.

Jeśli to twój pierwszy raz to lepiej oddaj urządzenie do jakiegoś serwisu na tą wymianę, bo naprawdę łatwo coś uszkodzić. Nawet kolejność wkręcanych śrubek jest ważna, gdyż mają różną długość i popełniając błąd możesz uszkodzić ścieżki na płycie głównej. Przed demontażem ekranu na wszelki wypadek wypnij też baterie. Powodzenia.

Jak już to ogarniesz to napisz, czy udało się ocucić telefon.
  • Poziom 3  
    Kacperinjo napisał:

Do otwierania iPhone najlepsza jest przyssawka, taka np z uchwytu GPS samochodowego.

Znaczy chodziło mi o śrubokręciki, a co do wymiany to wymieniałem w moim ip 6 plus i przy podpinaniu tasiemek nowego wyświetlacza uszkodziłem jeden pin i z wymiany nici bo dotyk nie działał :/
  • Poziom 1  
    Witam,
    Mam problem ze swoim ekranem iphone. Przeczyscilem srodek i po podpieciu wyswietlacza wszystko dziala przez 2s potem pojawia sie pasek. Czy to wina zlego podpiecia czy poszly tasmy? Sprawdzam juz ktorys raz i dalej nic :/ iPhone 5s - Paski na wyświetlaczu.
  • Poziom 6  
    Wymień LCD, w razie czego zawsze masz 2 tyg. na zwrot.
  • Poziom 3  
    ,Witwm
    Miałem ten sam problem i szkoda.zachodu na szukanie...
    Wymiana na nowy lcd oszczedziło mi dużo czasu itp :)
    Pozdrawiam