Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
FotowoltaikaFotowoltaika
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panele fotowoltaiczne w abonamencie?

02 Lut 2018 18:50 1620 9
  • Poziom 3  
    Witajcie,
    Może mało danych, sytuacja przedstawia się tak, do moich rodziców zadzwonił dzisiaj, jak ja to określam, handlarz marzeń z ofertą na panelem fotowoltaiczne, że niby w abonamencie, później przechodzą na własność itp. Coś mi tu pachnie naciąganiem, mimo tego, że mój poziom znajomości tematu oze jest bardzo niski to podświadomie czuję, ze ktoś chce mi wcisnąć tombak w cenie złota. Ktoś się spotkał z czymś takim i czy to tylko moje uprzedzenia i nieznajomość tematu, że czuje podstęp☺?
  • FotowoltaikaFotowoltaika
  • Poziom 23  
    Jest kilka firm które oferują instalację w abonamencie ,napisz co to za firma?
  • FotowoltaikaFotowoltaika
  • Poziom 3  
    No tak-,,przedstawiał się, ale zapomniałem'' założenie ma być takie, że energia wytworzona przez panele ma zasilać pompki obiegowe od pompy ciepła...mało informacji wiem, ale takie uroki starszych osób, niby mają przyjechać do mnie i przedstawić ofertę 17 lutego to dowiem się więcej.
  • Poziom 19  
    Witaj. Nie znam tematu ale z tego co piszesz też mi to śmierdzi przekrętem, z chęcią poczekam na szczegóły.Pozdrawiam.
  • Poziom 3  
    Właśnie się też zastanawiam, instalacja na wolnym rynku 35tys, a w abonamencie 35+18tys?
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Nie, wolny rynek 22tyś, częściowo samodzielnie wykonanie a raczej organizacja wykonania 17tyś, abonament Columbus 35tyś. Wszystkie dane za instalację 5.5 map.

Dodano po 57 [sekundy]:

FankyKoval napisał:
    Nie, wolny rynek 22tyś, częściowo samodzielnie wykonanie a raczej organizacja wykonania 17tyś, abonament Columbus 35tyś. Wszystkie dane za instalację 5.5 kwp.