Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zdalne urządzenie lub zasób nie akceptuje połączenia win 10

03 Lut 2018 15:38 2067 8
  • Poziom 8  
    Czytalem podobne tematy, ale niestety nie rozwiazalem swojego problemu.
    Laptop z systemem win 10 polaczenie przez wi-fi.
    Zasieg jest na full, polaczenie z routerem tez, a mimo to internet nie działa. Dziwne, bo mam rowniez zainstalowany na tym samym laptopie windows 7 i tam wszystko ladnie chodzi (no moze poza pobieraniem plikow).
  • Poziom 8  
    Laptop hp Pavilion, karta realteka, a jaka dokladnie nie wiem. Teraz akurat przywracam system do ustawien poczatkowych.

Dodano po 3 [minuty]:

Tylko tak, byl jakis problem ze sterownikiem do niej, pobralem ze strony producenta, zainstalowalem- dziala. Po ponownym uruchomieniu kompa juz nie dzialalo. Kiedys wyskakiwal mi komunikat o problemie z czujnikiem wifi (czujnik wymaga uwagi czy jakos tak). Ale dzialo sie to tylko na win 10, jak kupilem laptopa byl z windowsem 8 i takiego komunikatu nie bylo.
  • Poziom 8  
    Wlasnie zwrocilem uwagę, bo co je odinstaluje i zresetuje kompa to sa znowu. Tylko to dalej nie rozwiazuje problemu dlaczego nie dziala mi internet.
  • Poziom 8  
    Przywrocilem system do ustawien poczatkowych i poki co internet chodzi. Moze problemem byl jakis program, czy aktualizacja systemu, nie wiem. Mam nadzieje ze tak zostanie. Dzięki za zainteresowanie tematem.
  • Poziom 8  
    Tak bede musial zrobic, dzięki.