Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Lenovo Ideapad Y700-171sk - Błąd Aktualizacji WIN 10

04 Lut 2018 15:01 621 6
 • Poziom 6  
  Lenovo Ideapad Y700-171sk Błąd Aktualizacji (nie reaguje na komendy ) WIn 10

  Po próbie aktualizacji wyskoczył błąd. NIe można dostać się do wierszu poleceń oraz do trybu awaryjnego . F -12 jedynie działa (botowanie ) oraz BIos . Gdy pojawia się na pulpicie komunikat o błędzie , klawisz Esc albo Enter powoduje jego restart .
  To problem SoftwareDistribution ale wiem jak naprawić (przywrócić poprzedni stan , przed aktualizacją ) . Jakieś pomysły ?

  Nie reaguje na F 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10/11
 • Poziom 21  
  Utwórz bootowalny pendrive z windowsem 10 za pomocą https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 , zabootuj z pendriva i uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów, wybierz opcję naprawy systemu i poczekaj aż proces przebiegnie do końca. Komputer uruchomi się ponownie i powinien odpalić z dawnymi ustawieniami i programami.
 • Poziom 6  
  roxio napisał:
  Utwórz bootowalny pendrive z windowsem 10 za pomocą https://www.microsoft.com/pl-pl/download/windows-usb-dvd-download-tool , zabootuj z pendriva i uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów, wybierz opcję naprawy systemu i poczekaj aż proces przebiegnie do końca. Komputer uruchomi się ponownie i powinien odpalić z dawnymi ustawieniami i programami.


  tylko że to jest do Windows XP SP2, Windows Vista, or Windows 7 ...
 • Poziom 6  
  Jako że nikt nie potrafił rozwiązać mojego problemu , oddałem lapka do lombardu. Dziękuje dowidzenia. Zamykam.