Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subwoofer na Głośniku Eminence

Dawid Krolik34 04 Lut 2018 19:09 480 3
  • #1 04 Lut 2018 19:09
    Dawid Krolik34
    Poziom 4  

Witam znalazłem ten otl subwoofer za dość atrakcyjną cenę. Jest to subwoofer pasywny na głośniku Eminence 18" (co do modelu dowiem się dopiero udając się w celu rozkręcenia konstrukcji).Czy konstrukcja subwoofera jest choćby trochę przemyślana?Czy warto w ogóle jechać to obejrzeć? Mówimy o kwocie 500zł

0 3
  • #2 04 Lut 2018 21:15
    karol_com
    Poziom 7  

Jeśli subwoofer ten nie jest zbyt daleko od ciebie i możesz go odsłuchać przed kupnem to zaryzykuj. Głośniki Eminence są jakości dość wysokiej (oczywiście nie tak dobrej jak rcf ale lepszej od polskiego stx). Zazwyczaj grają dobrze a i zwróc uwagę bo czasami się zdaża że głośniki w takich cenach mogą być spalone bądź uszkodzone.
    Mam nadzieje że chociaż trochę pomoglem :)

0
  • #3 04 Lut 2018 23:03
    Dawid Krolik34
    Poziom 4  

karol_com napisał:
    Jeśli subwoofer ten nie jest zbyt daleko od ciebie i możesz go odsłuchać przed kupnem to zaryzykuj. Głośniki Eminence są jakości dość wysokiej (oczywiście nie tak dobrej jak rcf ale lepszej od polskiego stx). Zazwyczaj grają dobrze a i zwróc uwagę bo czasami się zdaża że głośniki w takich cenach mogą być spalone bądź uszkodzone.
    Mam nadzieje że chociaż trochę pomoglem :)

Bardzo dziękuję 😉
    I mam bardzo blisko (6km) a ponoć wszystko sprawne (jest to okoliczny bazarek wpadłem tam właściwie przypadkiem i z ciekawości zapytałem) jest tam jeszcze wiele kolumn jednak mało znannych firm lecz też w podobnych cenach ale subwoofer zaintrygował mnie najbardziej. I jeszcze jedno pytanie czy taka konstrukcja obudowy nie przeszkadza w "działaniu" na mniejszych salach?

0
  • #4 05 Lut 2018 08:04
    karol_com
    Poziom 7  

Obudowy nie wiem bo nie wiem jak w środku wygląda konstrukcja. Ale za taka dobra cenę to bierz o ile sprawny

0