Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Land Rover Range Rover P38 HSE - wysypany soft

lukasz726 04 Lut 2018 21:10 555 0
    lukasz726
    Poziom 26  
    Witam. Czy ktoś jest mi w stanie pomóc? Kupiłem takiego landka od sąsiada. Świecą się wszystkie możliwe kontrolki włącznie z tą od zawieszenia. Sąsiad twierdzi że stało się tak po kilkukrotnym rozładowaniu się akumulatora przez noc. Nie ma co ukrywać, ale akumulator to złom. Po zakupie i jeździe próbnej nie odpalił rano. Zaraz po odpaleniu mam sygnały dźwiękowe, świecą kontrolki od zawieszenia, ABS, STOP, ciśnienie powietrza w kołach i chyba wszystko co może, ale samochód jedzie i nic się nie dzieje. Ma normalnie moc, a sygnały dźwiękowe ustają po chwili. Wszystko wskazuje na to że działa normalnie, lub nie wiem że coś nie działa. sprawność niektórych urządzeń można sprawdzić w czasie kolizji czy innych ekstremalnych testów, ale nie zamierzam ich robić. Tak czy inaczej uzyskałem informację że wysypał mi się soft i trzeba wgrać nowy. Czy ktoś w okolicy Ostrowca Świętokrzyskiego jest w stanie mi to sprawdzić ewentualnie wgrać nowe oprogramowanie? Prowadzę serwis laptopów, ale tego nie robiłem nigdy. Przy pomocy konkretnych wskazówek i softu może wgrałbym sam. Zaznaczam jednak że nie miałem z tym do czynienia więc nie wiem gdzie jest urządzenie sterujące itp.