Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Prostownik Hertz - Czy to samo co Stefpol?

04 Feb 2018 23:18 5952 7
  • Level 8  
    Witam, szukam dobrze wykonanego prostownika transformatorowego z regulacją pradu i żeby miał te prawdziwe chociaż 9A. Zależy mi żeby dociągał do 16.2V.

Znalazłem HERTZ 12V 15A Link

ale z wyglądu troche przypomina kiepskiego i znanego na forum Stefpola EST-305. Posiada ktoś go lub rozbierał ?
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 22  
    Stefpol, romstan teraz Hertz i Bóg wie pod jaką jeszcze nazwą, to produkują.
    Obawiam się , że nadal jest , to powielanie tej samej skopanej konstrukcji.
    Ja bym odradzał, chociaż Hertza od środka nie widziałem, ale za to widziałem stefpola i romstana
    i to mi już wystarcza (do dziś nie śpie po nocach :D )
  • Moderator of Cars
    Wszystko klepane z reguły na jedno kopyto - różnica bywa w samym transformatorze i sposobie regulacji mocy. Albo jest toroid sterowany regulatorem fazowym, z ciekawostką w postaci zwartego zwoju z drutu oporowego dla dociążenia transformatora, albo transformator EI z odczepami. Reszta w tej samej "technologii".
  • Level 8  
    No to Panowie jaki polecacie? Przeglądałem Internet, sklepy, aukcje ale wydaje mi się żę wszystko na jedno kopyto. Może macie coś lepszego? Powiedzmy że mógłbym wydać na niego 400zł

Link co prawda nie ma plynnej regulacji ale moze lepiej wykonany?
  • Level 35  
    Ostatecznie złożyć coś samodzielnie.
  • User removed account