Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

D-Link DWR-921 + Tenvis JPT3815W + Play Lte. Zdalny dostęp.

Stopa__38 05 Lut 2018 13:37 486 9
  • #1 05 Lut 2018 13:37
    Stopa__38
    Poziom 3  

Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy temat i prosze o pomoc.
    Sprzety jak w temacie (po walce z konfigurqcją D-Linka) działają bardzo dobrze. Kamera łączy się po WiFi z routerem. Na telefonie za pomocą aplikacji Network Camera Vierwer widać obraz z kamery. Telefon oczywiście musi być w tej samej sieci WiFi. Teraz moja prośba czy ktoś mógłby pomóc w konfiguracji routera/kamery/androida żeby mieć dostęp do obrazu kamery z zewnatrz? Wiem, że przy internecie mobilnym od Play są kłopoty ale może jest jakieś rozwiązanie. Pozdrawiam.

0 9
  • #2 05 Lut 2018 14:11
    matek451
    Specjalista Sieci, Internet

NEW TENVIS APP to aplikacja na Android, która pozwala na podgląd na telefonie z Android z zewnątrz. Pobierz i skonfiguruj pod swoją kamerę. https://www.youtube.com/watch?v=rkRTSwI-Rts Tojedyna możliwość aby mieć podgląd z zewnątrz. Play blokuje ruch inicjowany z zewnątrz.

0
  • #3 15 Lut 2018 17:43
    Stopa__38
    Poziom 3  

Aplikacja od Tenvis jest beznadziejna, walczyłem z nią dwa wieczory i cały czas komunkat, że kamera udostępnia obraz "komuś innemu" i żebym tego kogoś poprosił o dostęp. Nie pomaga przywracanie ustawień fabrycznych kamery. Próbuje ugryź temat z innej strony. Założyłem ddns na no-ip.com ustawiłem w ruterze ddns, wpisałem adres IP kamery do DZM i szukam opcji przekierowania portów ale nie widzę tego w routerze jest cos takiego jak wirtualny serwer. Myśle, że robie gdzieś jakiś mały błąd dlatego podgląd nie działa. Czy mogłby ktos pomóc?

0
  • #4 15 Lut 2018 17:54
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet

Tak jak pisał kolega @matek451 play w normalnych usługach dostępu do internetu blokuje wszystkie zapytania z zewnątrz. Przekierowanie portów czy nawet DMZ nie zadziała. DDNS też nie służy do tego,

0
  • #5 15 Lut 2018 17:55
    matek451

A kto ci ma pomóc ? Po co przekierowanie portów, ddns na no-ip.com itd, itp ? Przecież napisałem, Play blokuje ruch przychodzący z zewnątrz i nie ma możliwości wejścia na twój router z internetu i podglądu obrazu z kamery. I tyle, w Play nie ma nawet opcji wykupienia takiego IP.

0
  • #6 15 Lut 2018 23:59
    jarek7714
    Poziom 15  

Stopa__38 napisał:
    Czy mogłby ktos pomóc?
    Możesz zmienić operatora na Plusa/CP/Orange abonament i w przypadku tych pierwszych 2, dokupić publiczny IP od 6zł brutto/m-c przy usłudze zmiennego IP (w Orange można mieć za free, ale trzeba sobie go "wytupać " ).

0
  • #7 24 Maj 2018 18:28
    Stopa__38
    Poziom 3  

Witam. Odgrzewam kotlet ale uparty jestem od urodzenia. Oczywiście nie udało się połączyć z kamerą poza domową siecia WiFi ( dziekuje wszystkim za odpowiedzi). Próbuję ugryść to z innej strony.
    Kamera jest podłączona do sieci domowej WiFi. Obraz dzięki aplikacji Network Camera Viewer jest wyświetlany na tablecie, który jest w tej samej sieci. Teraz pytanie czy jest aplikacja, która pozwoli na podgląd ekranu z tabletu z innego tabletu/smartfonu. Próbowałem z Teamwiever ale przy każdym połączeniu trzeba udzielić zgode na tablecie z podglądem. W skrócie tablet połączony do tej samej sieci co kamera ma być "pośrednikiem. Z góry dziekuję za odpowiedzi.

0
  • #8 24 Maj 2018 20:13
    makosuu

1. Nie trzeba potwierdzać na tablecie
    2. Jest conajmniej 10 spsobów aby uzyskać podgląd ale ty jesteś leń i chorujesz na googlewstręt
    3. Na tym tablecie odpal aplikacje tinycam free monitor i włącz w niej chmurę. Gotowe!

0
  • #9 26 Maj 2018 08:18
    Stopa__38
    Poziom 3  

Wypraszam sobie ;( Sprawdzałem mnóstwo aplikacji i zawsze w ostateczności proszę o pomoc na forum. Dziekuję za odpowiedz na pewno sprawdzę czy się sprawdzi.

0
  • #10 26 Maj 2018 10:17
    makosuu

Akurat się nie popisałem bo już za darmo nie ma tej chmury :D ale na 100% za darmo jest na Ivideon. Musisz odpalić serwer na komputerze i później masz podgląd przez ich aplikacje lub na stronie.

https://www.ivideon.com/get/#get-connect-ipcam

0
  Szukaj w 5mln produktów