Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung RV511 brak startu z windows boot manager

05 Lut 2018 18:00 252 4
  • Poziom 23  
    Witam.Problem jak w temacie.Próbowałem zainstalować partycje rescovery bowiem mi padła przy próbie aktualizacji do win 10.Padła mi samsung recovery solution.próbowałem stworzyć własną partycje przy użyciu programu EASY BCD 2.2.Po ponownym uruchomieniu wyskakuje komunikat WiNDOWS BOOT MANAGER idalej nic.System jaki posiadam to Windows 7 HOME PREMIUM 64 bit.Z plyty instalcyjnej dołączonej do laptopa też nie startuje,o pomoc jak zbootowac do tego systemu.
  • Poziom 23  
    Problem w tym że laptop startował od nowego z napędu potem z dysku.W biosie nigdy nic nie zmieniałem.Gdy ma być uruchomiona instalka to nie widzi tej płyty.Przy próbie rozruchu laptop nie reaguje na wciśnięcie klawisza F2.
  • Poziom 23  
    Samsung RV511 brak startu z windows boot managerSamsung RV511 brak startu z windows boot managerNic nie takie rzeczy to dawno przerabiałem.Przy użyciu programu Easy BCD musiało mi zginąć botowanie do win 7.W programie też był wpis windows 10 który się nie zaktualizował więc go usunołem.Od tego czasu to się .dzieje.Interesuje mnie program który by mi zbotował tego win 7 z powrotem.Fotka z ekranu może to pomoże.