Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

fiesta alarm/zamek centralny - drugi pilot do centralnego bez alarmu

06 Lut 2018 09:57 546 5
  • Poziom 8  
    Dzień dobry,
    kupiłem w zeszłym roku fiestę mk6 z 2007 z fabrycznym alarmem i zamkiem centralnym. alarm i centralny są razem w breloku. Pytanko czy jest opcja skopiowanie/utworzenie drugiego pilota np. tzw. uniwersalnego. Podejrzewam że było coś w tej materii. Ja załączam fotkę, a nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto. Brelok cobry, centralki jeszcze nie znalazłem, czytałem gdzieś że jest to raczej stałe 433 MH.
    Oraz do czego służy we fordzie ten przycisk po kierownicą, to coś z alarmem? W niedalekiej przyszłości planuję dezaktywować, wymontować alarm zależy czy da radę samemu ewentualnie ceny u alarmiarza. Tak aby mieć centralny, nie mieć upierdliwego alarmu, który załącza imo w najmniej oczekiwanym czasie. Takie dwa zadania :-?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Ok. do czego on służy? Mam też coś takiego:
    Czy tym przekręcając wyłączę w ogóle alarm? Kluczyka nie mam więc odcięcie przewodów od tej stacyjki zaskutkuje tym samym?

I jak będzie z możliwością skopiowania centralnego na drugi pilot?

• Poziom 27  
    Poczytaj instrukcję alarmu Cobra 3100 i będzie wszystko jasne
    Pilot tylko oryginalny, trzeba znać pinkod
  • Poziom 8  
    Cy jest opcja:
    wypięcie/demontaż centralki alarmu>wpięcie centralki tylko od zamka centralnego (nawet na inny pilot)?
    I alarm nie odcina mi zapłonu, nie włącza migaczy, etc.
    Gdzie ta centralka w ogóle może być? tam gdzie bezpieczniki jej nie ma.
  • Poziom 11  
    Jak nie możesz jej dostrzec wizualnie centralki,to najlepiej idź po kablach,np.od syreny,czy diody sygnalizacyjnej.Po nitce do kłębka.Jak przywrócisz instalację do fabrycznych połączeń to centralkę możesz usunąć,chodzi tylko o odcięcie blokady (to co uniemożliwia uruchomienie auta).Złączasz kabelek od blokady i po sprawie