Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Micra - Jak sprawdzić typ auta?

07 Lut 2018 12:53 732 4
  • Poziom 10  
    Witajcie,
    przy ubezpieczaniu auta, firma ubezpieczeniowa chce abym podała typ auta.
    Wiem, że mam Nissan Micra K12, 3d, Hatchback, 59kW
    Muszę podać jeszcze Typ auta.
    Dla wyżej wymienionych danych mam do wyboru na liście ubezpieczenia:
    - Visia +
    - ART

W dowodzie rejestracyjnym nie ma takiej informacji. W karcie pojazdu też. Na poprzednim ubezpieczeniu brak. W cepik brak.
    Dzwoniłam na infolinię Nissan ale pan powiedział, że może przyjąć zgłoszenie sprawdzenia ale odpowiedź będzie za około 4 tyg. Świetnie, tylko ubezpieczenie kończy mi się jutro a pomiędzy tymi dwoma typami mam ponad 90 zł różnicy na OC.

W necie przeczytałam, że od 4 do 8 cyfry VIN to numer "Rodzaj wyposażenia, seria i model auta".
    Te cyfry u mnie w dowodzie rejestracyjnym to: "EBAK1" tylko nie wiem gdzie sprawdzić jaki to typ auta.
    Pomożecie? :(
  • Poziom 20  
    katharinkaa napisał:
    Witajcie,
    przy ubezpieczaniu auta, firma ubezpieczeniowa chce abym podała typ auta.
    Wiem, że mam Nissan Micra K12, 3d, Hatchback, 59kW
    Muszę podać jeszcze Typ auta.
    Dla wyżej wymienionych danych mam do wyboru na liście ubezpieczenia:
    - Visia +
    - ART

W dowodzie rejestracyjnym nie ma takiej informacji. W karcie pojazdu też. Na poprzednim ubezpieczeniu brak. W cepik brak.
    Dzwoniłam na infolinię Nissan ale pan powiedział, że może przyjąć zgłoszenie sprawdzenia ale odpowiedź będzie za około 4 tyg. Świetnie, tylko ubezpieczenie kończy mi się jutro a pomiędzy tymi dwoma typami mam ponad 90 zł różnicy na OC.

W necie przeczytałam, że od 4 do 8 cyfry VIN to numer "Rodzaj wyposażenia, seria i model auta".
    Te cyfry u mnie w dowodzie rejestracyjnym to: "EBAK1" tylko nie wiem gdzie sprawdzić jaki to typ auta.
    Pomożecie? :(

Wersja ART posiada m. in.: przesuwaną i dzieloną tylną kanapę, manualną klimatyzację, lusterka zewnętrzne elektrycznie regulowane oraz w kolorze nadwozia, wycieraczki przednie z czujnikiem deszczu, system "bez kluczyka", klamki zewnętrzne w kolorze nadwozia, obręcze kół o rozmiarze 15", radioodtwarzacz CD z 4 głośnikami, regulację audio w kole kierownicy, wskaźnik temperatury zewnętrznej oraz komputer pokładowy.
  • Poziom 10  
    Dzięki, bardziej podchodzi pod Visia + ale pewności nie mam.
    Da się to jeszcze potwierdzić przy pomocy numeru VIN? Wolę nie mieć potem przepraw z firmą ubezpieczeniową....