Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak podłączyć integra 128 wrl do acu-120

07 Lut 2018 22:15 654 11
  • Poziom 10  
    witam jak w tytule jak podłączyć do wrli 128 moduł acu-120? pytam bo w instrukcji jest tylko schemat do podlaczenia do integra plus a nie ma wrl ;-(

dzieki z góry
  • OptexOptex
  • Poziom 10  
    do polaczenia bezprzewodowego manipulatora
  • OptexOptex
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    dmilek napisał:
    jest tylko schemat do podlaczenia do integra plus a nie ma wrl ;-(

Nie tylko do Integry plus bo wyraźnie w instrukcji jest INTEGRA/INTEGRA plus.

Podpinasz zgodnie z instrukcją, do magistrali ekspanderów a jeśli ma obsługiwać manipulatory abax to do magistrali ekspanderów i manipulatorów
  • Poziom 10  
    dzieki włąsnie mialem pisać ze chyba znalazłem jednak podpinam pod ckm dtm cke i dte no i oczywiscie zasilanie tak?
    jeśli ma obsługiwać manipulatory bezprzewodowe to tak, jeśli nie będzie do tego acu-120 podpiętych manipulatorów bezprzewodowych to CKM i DTM nie musisz podpinać
  • Poziom 10  
    dzięki za info w weekend zamierzam to wszystko zmontować dam znaka jak sie udało
    kupiłem na start poniższy zestaw, reszte czujników w przyszłym miesiący
    jak podłączyć integra 128 wrl do acu-120
  • Poziom 10  
    dzieki za radę jak bedzie problem z tym bezprzewodowym to założe ale mam dodatkowo moduł ethm wiec w razie czego też można zarządzać przez siec centralą wiadomo że sieć też może kucnąć bede testował jak to wszystko zmontuje,
    mam pytanie żeby zarządzać alarmem przez siec z telefonu poza domem musze mieć vpna?
    nie trzeba VPN, połączenie masz przez serwer satel albo jeśli masz publiczny adres IP i możliwość przekierowania portów to połączenie bezpośrednie.

Jeśli masz ethm to manipulator jest niepotrzebny.
  • Poziom 10  
    ok dzięki wielkie za info
  • Specjalista - Alarmy Stacjonarne
    Brak zewnętrznego sygnalizatora w zestawieniu. Wewnętrzny ASP-205 załączy się z opóźnieniem (okres odpytywania). Miej to na uwadze.