Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy J5 - nie widać plików video

08 Lut 2018 13:18 2637 3
 • Poziom 2  
  Dzień dobry

  Zastanawiałem się gdzie umieścić ten temat, bo nie bardzo wiem co jest przyczyną mojego problemu. Otóż, posiadam telefon Samsung Galaxy J5. Robię zdjęcia i nagrywam filmiki - lądują one na karcie pamięci i tutaj pojawia się problem, a dokładniej z plikami video. Na telefonie są one normalnie dostępne, mogę je oglądać itp, jednak gdy podłączam telefon do laptopa, na karcie pamięci widoczne są tylko zdjęcia. Zero śladów po plikach video. Nie pomogło szukanie po nazwie na całej karcie i telefonie oraz wyświetlanie ukrytych plików. Tak jakby ich w ogóle nie było. Również na innym komputerze ich nie widać.
  Co może być problemem? Karta? Telefon? Jakieś ukryte ustawienia?

  Będę bardzo wdzięczny za pomoc, bo nie ukrywam, że zależy mi na zgraniu tych plików.
 • Poziom 21  
  Może twoje filmy nadal zapisują się w pamięci telefonu. W większości androidów filmy zapisują się w folderze ze zdjęciami czyli DCIM itd.
  Kolejnym powodem może być kwestia wybranego typu połączenia usb w telefonie po podpięciu kabla usb lub w ustawieniach powinna być możliwość wyboru pamięć masowa, import zdjęć, lub samo ładowanie.
 • Pomocny post
  Poziom 26  
  We właściwościach, szczegółach pliku powinna być ścieżka lokalizacji katalogu. Może jakaś aplikacja typu "cleaner" powoduje problem.
 • Poziom 2  
  Niestety nie ma ich również w pamięci telefonu. Szukałem w ścieżce i po nazwie i ani śladu. Nie mam pojęcia gdzie one w takim razie są. Typo połączenia też jest dobry. Wyjmowałem nawet samą kartę i też nic. Jeszcze jutro coś pokombinuję. Może rzeczywiście coś z jakimiś aplikacjami.

  Dodano po 2 [godziny] 13 [minuty]:

  Chyba jednak jakaś aplikacja przeszkadzała. Po odinstalowaniu Clean Mastera, po podpięciu telefonu dalej nie widziało plików, ale gdy wyjąłem osobno kartę pamięci z telefonu to wtedy zaskoczyło.
  Dziwny problem, ale udało się rozwiązać :) Dzięki!