Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szumiący głośnik w telefonie myPhone Q-SMART III plus

08 Lut 2018 13:39 1179 5
  • Poziom 10  
    Witam
    Mam telefon w którym przy włączeniu jakiejkolwiek muzyki czy filmiku slychać dość głośny szum nawet jeśli całkowicie wyciszy się telefon. Oddawałem telefon do reklamacji ale tam stwierdzili że głośnik jest sprawny i wymienili baterie. Macie jakąś rade co z tym zrobić? Telefon po za tą wkurzającą wadą działa dobrze.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 35  
  • Poziom 10  
    Nic o testach nie pisało
  • Poziom 2  
    Mam ten sam problem. Czy to muzyka czy jakas gra czy yt, przy wyciszonych dźwiękach jest straszny szum. Szczególnie słychać to w nocy co jest bardzo denerwujace. Moim rozwiązaniem jest podłączanie słuchawek (w sytuacjach kiedy juz mi w głowie od glosnika szumi) No i jeszcze ten niedokladny dotyk, ale da sie to poprawić aplikacja. Poza tym telefon za taka cenę jest naprawdę spoko.
  • Poziom 10  
    Jaką aplikacje polecicie? Mnie też nie podoba się ta niedokładność przy pisaniu.
  • Poziom 2  
    Ja zrobiłem to Touchscreen Calibration. Ktoś gdzies na tym czy na jakimś innym forum polecał. Mam wrażenie, ze jest dokładniejszy.