Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kolumna z głośników samochodowych, jaka zwrotnica??.

gt500cr67 08 Feb 2018 16:05 540 1
    gt500cr67
    Level 2  
    Kolumna z głośników samochodowych, jaka zwrotnica??.Kolumna z głośników samochodowych, jaka zwrotnica??.Witam. Chciałbym zrobić kolumnę głośnikową, używając głośników samochodowych, do dyspozycji mam: cztery głośniki średnio tonowe (niestety moc nie została podana) i dwa nisko tonowe 40w, wszystkie głośniki pochodzą z BMW e39. Całość była by zasilana wzmacniaczem samochodowym o mocy maksymalnej: 2 x 200 W i mocy znamionowej: 2 x 50 W. Potrzebuję pomocy w dobraniu zwrotnic dzięki którym mógł bym połączyć głośniki.Interesuje mnie również czy można parować zwrotnica tak aby całość była zasilana jednym kanałem ze wzmacniacza. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
    398216 Usunięty
    Level 43  
    Za mało danych. Dokładne podanie nawet polecanej częstotliwosci cięcia wymaga poznania parametrów częstotliwościowych i skuteczności wszystkich głośników.
    Może chociaż jakieś zdjęcia? Co prawda same z siebie nie podadzą odpowiedzi na w/wym. problemy, ale może chociaż ktoś z Użytkowników pozna co to za głośniki i będzie można wyszukać (chociaż przybliżone - głośniki samochodowe nigdy nie były rzetelnie opisywane w tym zakresie) parametry.