Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] ZTE BLADE V7 LITE - dziwne kółko ZTE BLADE V0720

hcn 08 Feb 2018 17:34 540 2
    hcn
    Level 9  
    ZTE BLADE V7 LITE - dziwne kółko ZTE BLADE V0720Witam,
    trafił do mnie piękny model ZTE :) Po włączeniu pokazuje się ekran z dziwnym kółkiem w którym jest: zegar, player albo data (wszystko działa) Taka jakby nakładka na wygaszony ekran, ale na stałe. Telefon ma stłuczony (trochę) ekran. Wgrywałem już softa z SD próbowałem z SP Flash Tool, ale mówi mi ze nie ten chip. Ogólnie na samym początku zrobiłem wipe i potem jak podłączyłem myszkę do niego (dotyk działa ale chciałem zobaczyć czy myszką da rade), parę razy przebił mi się z pod spodu ekran konfiguracji typu siec wifi google acount itp, teraz już się nie pojawia. Tak jakby ta nakładka włączała się tym zbitym dotykiem ????? Możliwe ?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    blahfff
    Level 38  
    Patrzac po zdjeciu szyba wyglada na zbita w miejscu czujnika zblizeniowego. Mozliwe, ze do tego modelu dostepne sa futeraly z wycietym otworem wlasnie na godzine i powiadomienia i w zwiazku z zaslonietym caly czas czujnikiem zblizeniowym telefon zachowuje sie jak z zamknietym futeralem.
    hcn
    Level 9  
    Wystarczy przeczytac przedostatni post. Jeszcze raz dziękuje.