Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic-TX-L42DT60E - współpraca z kartą UPC

09 Lut 2018 18:32 957 15
  • Poziom 15  
    Mam tv Panasonic TX-L42DT60E, czy sloty na kartę obsłużą kartę tv z UPC? Czy muszę zastosować zewnętrzny dekoder DVBC z UPC?

Jeśli na złym forum zamieściłem to pytanie to bardzo proszę moderatora o przeniesienie na odpowiednie forum, pozdrawiam.
    Panasonic-TX-L42DT60E - współpraca z kartą UPC Panasonic-TX-L42DT60E - współpraca z kartą UPC Panasonic-TX-L42DT60E - współpraca z kartą UPC
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    mihal2002 napisał:
    noelektron napisał:
    Mam tv Panasonic TX-L42DT60E, czy sloty na kartę obsłużą kartę tv z UPC?

Przeczytaj instrukcję TV czy obsługuje DVB-C i zapytaj usługodawcę czy oferuje moduł z kartą dla w/w modelu TV.

Obsługuje DVBC (i to Panasonic-TX-L42DT60E - współpraca z kartą UPCpodwójne dekodery ma ) a w UPC to mi mogą wiesz co powiedzieć :cry:
  • Poziom 15  
    Tu nie wróżby potrzeba tylko kogoś kto taką karte w TV ma wsadzoną (dlatego na tym forum zadałem )

Dodano po 2 [minuty]:

Pytałem w UPC i powiedzieli że mają NAJLEPSZE JAKIE MOGĄ BYĆ DEKODERY
  • Poziom 43  
    @noelektron
    Moduły z UPC są jednostrumieniowe - by wykorzystać podwójny tuner musiałbyś mieć 2 moduły od nich.
    Czy Twój tv obsługuje moduł UPC, znajdziesz tutaj:
    https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006834
  • Poziom 15  
    KOCUREK1970 napisał:
    @noelektron
    Moduły z UPC są jednostrumieniowe - by wykorzystać podwójny tuner musiałbyś mieć 2 moduły od nich.
    Czy Twój tv obsługuje moduł UPC, znajdziesz tutaj:
    https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006834

Chcę korzystać jako pojedyńczy
    Na stronie jaką podałeś lista modeli się nie otwiera, Panasonic-TX-L42DT60E obsługuje? czy nie?Panasonic-TX-L42DT60E - współpraca z kartą UPC
  • Poziom 43  
    noelektron napisał:
    Panasonic-TX-L42DT60E obsługuje? czy nie?

Więc musisz poczekać kiedy strona zacznie działać, lub zamówić moduł przez neta, fona i sam sprawdzić.
    Nie ma innej odpowiedzi - czy moduł zadziała czy nie zależy od konkretnego tv(bo to, że tv jest na liście nic nie znaczy - znaczy, że go rekomendują, tylko, że nikt co 3 mc nie certyfikuje tv ponownie, więc trudno powiedzieć czy moduł zadziała, zwłaszcza, że miał już 3 x aktualizację).
  • Poziom 15  
    KOCUREK1970 napisał:
    noelektron napisał:
    Panasonic-TX-L42DT60E obsługuje? czy nie?

Więc musisz poczekać kiedy strona zacznie działać, lub zamówić moduł przez neta, fona i sam sprawdzić.
    Nie ma innej odpowiedzi - czy moduł zadziała czy nie zależy od konkretnego tv(bo to, że tv jest na liście nic nie znaczy - znaczy, że go rekomendują, tylko, że nikt co 3 mc nie certyfikuje tv ponownie, więc trudno powiedzieć czy moduł zadziała, zwłaszcza, że miał już 3 x aktualizację).

Chyba UPC mi go da ? wydzierżawi
  • Poziom 43  
    noelektron napisał:

Jak najbardziej.
    Ale np. VOD na module nie ma, HBO OD też nie działa.
  • Poziom 15  
    mihal2002 napisał:
    noelektron napisał:
    Pytałem w UPC i powiedzieli że mają NAJLEPSZE JAKIE MOGĄ BYĆ DEKODERY

To po co się pchasz w moduł.
    To są duże ograniczenia w obsłudze nie mówiąc o tym czy Twój TV obsłuży go bez problemu.

Bo chcę mieć mniej użądzeń i 1 (JEDNEGO) pilota , (Panasonica jest fajny , podświetlany)

Dodano po 1 [minuty]:

KOCUREK1970 napisał:
    noelektron napisał:

Jak najbardziej.
    Ale np. VOD na module nie ma, HBO OD też nie działa.

To mi proponują (108zł miesięcznie)
    Kategoria Nazwa usługi Okres
    zobowiązania Opłaty abonamentowe Regulamin
    promocji
    TELEWIZJA Pakiet Select Extra HD 24 miesiące od 1 do 24 mies. 50,00 zł / od 25 mies. 55,00 zł otwórz
    Pakiet Premium HBO HD 6 miesięcy od 1 mies. 25,00 zł otwórz
    Opcja HBO OD / HBO GO 6 miesięcy od 1 do 3 mies. 0,00 zł / od 4 mies. 4,99 zł otwórz
    INTERNET Fiber Power 250 Mb/s 24 miesiące od 1 mies. 29,00 zł otwórz

Dodano po 3 [minuty]:

Czy to dobra oferta?
  • Poziom 15  
    Panasonic-TX-L42DT60E - współpraca z kartą UPCPanasonic-TX-L42DT60E - współpraca z kartą UPCPanasonic TX-L42DT60E, wspópracuje z modemem CI+ i kartą TV z UPC

Dodano po 6 [godziny] 6 [minuty]:

Czy można posortować kanały? I jak to zrobić?
  • Poziom 2  
    Z tym telewizorem działa karta CI z UPC - mam, używam. Dekoduje wszystkie programy z pakietów podstawowych i dodatkowo płatnych (C+, HBO, itd.)
    Nie będą działać usługi VOD i parę innych wodotrysków UPC.

Da się dowolnie posortować kanały - ale dość żmudne zajęcie.