Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

renault magnum 440 dxi - brak przełaczania swiateł drogowych

citromaniak 09 Feb 2018 19:22 816 4
    citromaniak
    Level 22  
    Witam problem jest taki ze brak jest swiateł drogowych,krótkie swiatła są.Pali bezpiecznik f100 15amper po włozeniu nowego bezpiecznika.ODłaczyłem lampy przednie i takze pali bezpiecznik.Czy ktos poratuje schematem od tego bezpiecznika?Prawdopodobnie poszła manetka do przełaczania lecz dopiero jutro bedziemy podmieniac a w razie gdyby nie chciałbym spojrzec na jakis schemat odnosnie tego obwodu.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Dagomir
    Level 19  
    Może kolego w pierwszej kolejności wypnij odpowiednią wtyczkę główną do świateł,znajduje się pod środkową częścią kabiny(nad chłodnicą) pozwoli to wyeliminować zwarcie instalacji zewnętrznej, Niestety nie poratuję schematem. Jedyne co wiem to bezpiecznik F100 to są przednie światła przeciwmgielne. Światła drogowe lampa prawa i lewa to odpowiednio bezpiecznik F17 i F72.
    citromaniak
    Level 22  
    Po podlaczeniu nowego przelacznika bez zmian .A nawet bylo tak ze jak wulaczylismy zaplon to swiatla dlugie swiecilu dalej oraz przeciwmgielne przod.Po 5 min reset i zdjecie klemy i przestalo swiecic.Podejrzewamy sterownik swiatel do wymiany badz jakis przekaznik niestety nie dysponuje zadnym schematem
    Sylwia241988
    Level 2  
    stanisławpiotr wrote:
    Prosze powinno ci pomóc myśle że zaznaczysz pomocny post.

Mam pytanie,gdzie dokładnie znajdę ten sterownik świateł?