Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

"Fag" pakowacz czy producent

kubaopp 10 Lut 2018 19:35 432 3
  • #1 10 Lut 2018 19:35
    kubaopp
    Poziom 13  

Witam serdecznie mam takie pytanie , nie pierwszy raz kupuję łożyska firmy FAG. Przez cały czas myślałem że że ta firma to producent aż do dziś , kupiłem łożysko do Toyoty Yaris verso koło przednie w pudełku firmy "FAG" łożysko "NSK Japan" nie twierdze że NSK jest kiepską firmą ale FAG to nie tylko producent ale też pakowacz ?
    w Pudełku jest Jeszcze jakaś kartka z logiem "Schaffler" jakieś 150 punktów ale trzeba się zarejestrować itp . Wskakuje na stronę żeby dowiedzieć się więcej .
    I okazuje się że jest to jakaś spółka która jest dostawcą dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej. Spółka stawia na najwyższą jakość, doskonałe technologie i silne zdolności innowacyjne....
    jak to jest z tym Fagiem może ktoś wie ?

0 3
  • #2 10 Lut 2018 19:46
    brofran
    Poziom 37  

To raczej dystrybutor .

" Schaeffler Group, producent łożysk FAG oraz INA, należy do wiodących dostawców łożysk dla przemysłu maszynowego. Światowej jakości produkty FAG znane są na całym świecie ze swojej jakości, trwałości i niezawodności. "

1
  • #3 10 Lut 2018 19:53
    kubaopp
    Poziom 13  

no tak ale dla czego w pudelku FAG łożysko japońskie NSK ?

0
  • #4 10 Lut 2018 20:04
    bandi21
    Poziom 29  

Po prostu FAG nie produkuje tego rozmiaru łożyska wiec żeby mieć w ofercie zaopatruje się u konkurencji.Ostatnio jest to często spotykana praktyka. Filtron wkłada w swoje pudełka Purfluxa.

0