Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Narzędzia Ebauer kto to produkuje

11 Lut 2018 21:46 25869 6
  • Poziom 10  
    Witam.
    Jak w temacie na popularnym serwisie aukcyjnym jest wysyp elektronarzędzi Erbauer, zastanawiam się nad ukośnicą tylko w necie nie znalazłem nawet strony producenta. ktoś wie co to za marka i gdzie produkowana a może marketówka i co z częściami zmiennymi. Proszę o ewentualne namiary na producenta.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi, tak właśnie podejrzewałem i myślę że to co przyjeżdża do Polski to są zwroty sklepowe niezadowolonych klientów.
  • Poziom 2  
    Hejka nie chińskie ale Rosyjskie. To Rosyjska firma w tedy Radziecka istnieje od 1942 r można na necie znaleźć . Pewnie zastanawia cie dlaczego w casto zamiast Roby pełno tej firmy he he
  • Poziom 43  
    Dla Tesco też produkują pod tym szyldem.
    Wiertła z drutu malowane złotą farbką, żeby udawały utwardzane kobaltem :lol: "Pozłotkę" zdrapiesz zwykłym nożykiem introligatorskim, który również doskonale "zdrapuje" powierzchnię tego wiertła.
  • Poziom 26  
    Posiadałem wiertnice marcrisst ddm1 i doskonale do niej pasowały otwornice erbauer . Wiertnica padła a gwarancji nie uznano mimo że dopłaciłem 80 funtów GB. Otwornice padają szybko ale za tą kasę nawet można nimi coś zrobić. Generalnie marki Titan Erbauer Marcrist itp to jedna i ta sama kiepska jakość różniąca się ceną, można sprawdzić na portalach aukcyjnych. Dziś pewnie wolał bym zakupić graphite lub Celmę a chcąc mieć popularny sprzęt to producentów raczej nie trzeba promować :)