Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę]Wykonanie prostej płytki pod pilot opartej na diodach prostowniczych.

dreadlook 12 Lut 2018 10:31 690 5
  • #1 12 Lut 2018 10:31
    dreadlook
    Poziom 9  

Witam,
    3a. Szukam kogoś kto przeniesie mi układ z papierka do programu (np. Eagle). Robię piloty do sterowania zawieszeniem pneumatycznym. Wysłałbym do kogoś gotową obudowę z przyciskami (9 przycisków 3pin). Trzeba pomierzyć i stworzyć płytkę, którą mógłbym na gotowo nakładać na przyciski i przylutować je do niej oraz przewody (przewody mogą być przykręcane do płytki). Jest to prosty układ oparty na diodach prostowniczych. Ktoś się podejmie? Najlepiej zrobienie projektu i drukowanie u jednej osoby. Na początek chciałbym 10szt.

3b. Budżet do uzgodnienia, ponieważ nie jestem elektronikiem i nie wiem ile coś takiego może wynieść. Płatność: przelew bankowy.
    3c. PW

[Zlecę]Wykonanie prostej płytki pod pilot opartej na diodach prostowniczych.

• Computer Controls
  • #2 16 Lut 2018 19:57
    Chivo
    Poziom 22  

Czesc. Jestem zainteresowany wykonaniem projektu.

• Computer Controls
  • #3 19 Lut 2018 18:47
    FastProject
    Poziom 28  

Witam. Koszt opracowania projektu 80zł netto, koszt jednej płytki 30zl netto za sztukę. Płatność faktura zaliczkowa I VAT. Termin realizacji 5dni roboczych na projekt I do 2 tygodni na 10szt obwodów.

Pozdrawiam
    Dariusz Kloc
    Fast Electronic

• #4 22 Lut 2018 12:33
    krzysiek_krm
    Poziom 35  

To prawdopodobnie jest (było) tak zwane "zlecenie wydobywcze".

• #5 22 Lut 2018 13:20
    65469
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 22 Lut 2018 13:36
    dreadlook
    Poziom 9  

Spokojnie, skontaktuje się z wybranymi. Czekam obecnie na przesyłkę z przełącznikami. ;)