Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Stacja lutownicza BGA ZM-R380B 3,2kW hotair + IR

arturb77 12 Lut 2018 16:48 441 0
 • #1
  arturb77
  Poziom 17  
  Witam, Mam do sprzedania Stację BGA w idealnym stanie. Użyta kilka razy. Zakupiona w firmie Diolut kilka lat temu. Wysyłka kurierem z Irlandii. Sprzedam w dobre ręce w dobrej cenie. ;-) Stacja lutownicza ZhuoMao ZM-R380B to profesjonalna stacja lutownicza zaprojektowana do wymiany układów BGA w płytach wymagającej dużej mocy grzewczej. Nadaje się do pracy zarówno z cyną bezołowiową jak ołowiową. Dzięki możliwości programowana profili i wysokiej jakości elementom grzewczym mamy dokładną kontrole nad przebiegiem procesu lutowniczego a co za tym idzie nad skutecznością naprawy. Duża moc grzewcza sprawia że ZM-R380B to idealne narzędzie do serwisów elektronicznych specjalizujących się w naprawie laptopów i konsol.
  Cechy urządzenia ZM-R380B :
  Spoiler:
  Dobranie precyzyjnych materiałów (czujnik temperatury,sterownik,grzałka) dla dokładnej kontroli lutowania/rozlutowania komponentów BGA.
  Moc grzewcza 3,25kW zapewnia że urządzenie poradzi sobie z nawet największymi układami.
  Górny podgrzewacz (gorące powietrze) oraz dolny (podczerwień) działają niezależnie i umożliwiają ustawienie 8 rosnących przedziałów temperaturowych oraz 8 stałych. Urządzenie potrafi zapisać 10 grup profili temperaturowych w tym samym czasie.
  Urządzenie może być podłączone do komputera za pomocą portu COM, umożliwiając tym samym kontrole za pomocą dołączonego oprogramowania.
  Regulacja górnego podgrzewacza w trzech płaszczyznach gwarantuje możliwość idealnego wy pozycjonowania nadmuchu nad lutowanym elementem
  Specjalnie zaprojektowane dysze magnetyczne montuje się natychmiastowo, dają możliwość ustawienia pod każdym kątem. Zostały wyposażone w specjalne otwory którymi odprowadzanie jest powietrze dzięki czemu nie zdmuchniemy elementów znajdujących się w pobliżu lutowanego układu.
  Termopara o wysokiej czułości zapewnia dokładny pomiar temperatury po obu stronach płytki PCB.
  Obie strefy grzania (górna i dolna) mogą być kontrolowane niezależnie.
  Zamontowany wentylator chroni druk przed przegrzaniem i deformacją podczas lutowania. Po zakończonym procesie schładzając płytę.
  Urządzenie sygnalizuje koniec procesu lutowania/rozlutowania. Pęseta próżniowa umożliwia łatwe usunięcie układu BGA
  Montaż płyty odbywa się za pomocą specjalnie wyżłobionych szyn montażowych lub uchwytów do płyt o nieregularnych kształtach
  Stacja lutownicza BGA ZhuoMao ZM-R380B

  Dane techniczne:

  Moc grzewcza 3200w ( góra 800W, dolna 2400W )

  Zasilanie 220V/230V 50/60Hz

  Wymiary urządzenia 445×430×600mm

  Stół montażowy żłobienie V do pozycjonowania PCB, dodatkowe elementy do prac z płytami o nieregularnych kształtach

  Wymiary PCB max 300x310mm , min 42x42mm

  Wymiary podgrzwewacza 270x210mm

  Regulacja nadmuchu XYZ w trzech płaszczyznach

  Kontrola temperatury Termoelement - czujnik K o wysokiej precyzji, pomiar dokonywany z obu strony płyty z dokładnością do 3 st C
  Do tego w komplecie jest jeszcze duży zestaw sit do rebalingu bga 200szt + kulki. Oryginalnie zapakowane. Zapasowe mocowanie i jeden zapasowy element grzejny także oryginalnie zapakowany.


  Cena wraz z kosztem dostawy kuriera 2400zł
  Paczka zostanie wysłana kurierem F1. http://www.f1kurier.pl/
  [Sprzedam] Stacja lutownicza BGA ZM-R380B 3,2kW hotair + IR[Sprzedam] Stacja lutownicza BGA ZM-R380B 3,2kW hotair + IR[Sprzedam] Stacja lutownicza BGA ZM-R380B 3,2kW hotair + IR[Sprzedam] Stacja lutownicza BGA ZM-R380B 3,2kW hotair + IR[Sprzedam] Stacja lutownicza BGA ZM-R380B 3,2kW hotair + IR[Sprzedam] Stacja lutownicza BGA ZM-R380B 3,2kW hotair + IR
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo. Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
 • TermopastyTermopasty