Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przeskakiwanie FPS w League of legends

DayZik 12 Lut 2018 19:50 270 3
  • #1 12 Lut 2018 19:50
    DayZik
    Poziom 2  

01- Gygabyte GA-MA770-DS3/S3 rev 2.0
    02- Phenom II x4 965 BE 3.4GHz
    03- DDR2 x4 po 2 GB 800 MHz
    04- Gainward 9800GT (Nvidia)
    05- Modecom, 550W
    06- Nie mam możliwości sprawdzenia, zasilacz jest nowy.
    07- W stresie CPU 63,5 stopni C. GPU 70-71 stopni C
    08- ---
    09- Win 8.1 Pro 64-bit, najnowsze aktualizacje.
    10- Gdata
    11- ---
    12- ---

Chodzi o to, że miałem karte graficzną Gainward 9800 GT, którą wymieniłem ponieważ chciałem pograć w nowsze tytuły i zakupiłem rx 460. RX nowy ze sklepu wywalał artefakty na ekran i stwarzał same problemy wiec sprzedałem i wrociłem do tej karty (9800 GT). Zainstalowałem nowe sterowniki, skonfigurowałem grafe, zainstalowałem programy i odpaliłem sobie lola... W grze 150 fps normalnie podczas rozpoczecia gry po jakis 10 minutach robi sie juz ich 60 a sporadycznie co pare minut lub sekund robi się ich 0-20, dropy są intensywne i trwają po kilka sekund. Próbowałem zejść z grafiką, rozdzielczością, bawiłem się opcjami, ustawiałem stałe fps ale to również nie pomogło. Zacząłem się bawić ustawieniami karty graficznej, zainstalowałem najnowsze sterowniki zmieniłem taktowania karty i podkręciłem procesor ale to również nic niedało. Zrobiłem wiele testów w OCCT bez skazy cinebench nic sie nie zmieniło w porównaniu do poprzedniego testu sprzed paru miesięcy ( Procesor) Sprawdziłem co sie dzieje z procesorem i grafiką podczas spadków w lolu, zużycie procesora to około 80% na każdym rdzeniu a grafiki 60%. Podczas dropa moge zaobserwować spadek na 2 i 3 rdzeniu do 17% a 1 i 4 do 60% karta graficzna też spada do około 20%. Zrobiłem kolejne testy tym razem grafiki sprawdziłem czy sie nie przegrzewa ale tu również ślepe pole do 70% na 50% wentylatora... sprawdziłem dxDiag, przeskanowałem komputer i również nic. Podczas grania w inne gry jest wszystko okej problem występuje tylko podczas grania w league. Proszę o pomoc nie wiem czy przeleciałem wszystkie fora świata czy przeoczyłem coś ale jestem juz tak zdesperowany i zmęczony, bo zwyczajnie mam dosyć ciagłej walki z wiatrakami.

0 3
  • #3 13 Lut 2018 19:53
    DayZik
    Poziom 2  

Przeskakiwanie FPS w League of legends

Dodam, że gra Jest zainstalowana na tym sprawnym dysku
    A co do artykułu to czytałem już go, nic nie pomógł.

0
  Szukaj w 5mln produktów