Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DELL PRECISION | M4700 Quadro k1000M

FLAYBOY 12 Lut 2018 20:00 102 2
  • #1 12 Lut 2018 20:00
    FLAYBOY
    Poziom 2  

Cześć posiadam laptopa DELL M4700, naprawdę dobry sprzęt nigdy mnie nie zawiódł, lecz czas biegnie do przodu programy których używam są regularnie aktualizowanie, przyszedł ten czas kiedy to i ja muszę dokonać aktualizacji, karta graficzna NVIDIA QUADRO K1000M już nie wystarcza potrzebuję czegoś mocniejszego, teraz powód dla którego tutaj do was piszę otóż jaką kartę mogę kupić aby dało się ją zamienić ? :roll:

0 2
  • #2 12 Lut 2018 20:17
    sylweksylwina
    Red. Komputery FAQ

Niestety za dobrej karty tam nie włożysz, model M6700 miał wejście MXM typu B czyli mieściły się większe karty. Natomiast M4700 ma złącze MXM typu A. Największe szanse zadziałania miała by karta przykładowo K2100M...
    Ale nikt nie da gwarancji że dana karta będzie działać, nawet może zależeć to od wersji BIOS karty.

0
  • #3 12 Lut 2018 20:25
    FLAYBOY
    Poziom 2  

sylweksylwina napisał:
    Niestety za dobrej karty tam nie włożysz, model M6700 miał wejście MXM typu B czyli mieściły się większe karty. Natomiast M4700 ma złącze MXM typu A. Największe szanse zadziałania miała by karta przykładowo K2100M...
    Ale nikt nie da gwarancji że dana karta będzie działać, nawet może zależeć to od wersji BIOS karty.

Dodano po 1 [minuty]:

Okej dzięki, spróbuję jeśli będzie działać będzie super.
    Pozdrawiam

Dodano po 2 [minuty]:

okej dziękuję, spróbuję jeśli będzie działać będzie super.
    Pozdrawiam ;)

0