Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Vectra 2.0 16v 136km - Błąd przepływomierza

oczko100 12 Lut 2018 22:52 75 4
  • #1 12 Lut 2018 22:52
    oczko100
    Poziom 7  

Witam po wyczyszczeniu silnika krokowego samochód stracił wolne obroty raz je ma raz nie lecz po zgaśnięciu silnika pojawia się błąd przepływomierza . I moje pytanie jaką jest wiarygodność bo nie wiem czy kupić przepływomierz czy silnik krokowy. Kontrolka się nie świeci. W czasie pracy na biegu jałowym pokazuje 10 kg powietrza i ogólnie silnik chodzi coraz gorzej

• #3 12 Lut 2018 23:11
    oczko100
    Poziom 7  

robokop napisał:
    Wyczyściłeś, w dodatku nie wiadomo po co coś czego tam nie ma- no, gratuluję. A błąd przepływomierza konkretnie jaki?

No dobrze bez fochów zawór wolnych obrotów może być ? Zanik napięcia lub słabe napięcie w obwodzie

• #5 12 Lut 2018 23:28
    oczko100
    Poziom 7  

Tak pisze w programie Delphi może nie tak w słowo w słowo nie jestem w tej chwili tego dokładnie sprawdzić

Moderowany przez robokop:

3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo