Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung LE40B650 - Brak pilota - kupno nowego

tefugios 13 Lut 2018 01:41 237 9
  • #1 13 Lut 2018 01:41
    tefugios
    Poziom 2  

Witam, krótko i na temat. Mam TV Samsung LE40B650 i potrzebuje do niego pilota.. problem w tym że dostałem ten tv bez pilota i nawet nie wiem jak wygląda oryginał ani nie mam żadnej papierologi by się tego dowiedzieć. Czy uniwersalny pilot z allegro będzie pasować? Chodzi dokładnie o BN59-01175N za 26 zł gdzie opisany jest jako uniwersalny, a zależy mi na cięciu kosztów bo tv dostałem za darmo więc nie widzi mi się wydawać 8 dyszek na nowy org pilot do już dość leciwego tv który nie jest zapewne dość dużo wart. Narazie funkcje pilota spełnia xiaomi mi a1 ;)
    Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam :)

0 9
  • #2 13 Lut 2018 07:31
    arekopo
    Poziom 10  

kolego dostałeś za darmo TV więc chyba możesz wydać 26 lub 80 zł tak jak napisałeś (jeden bełkot i nie wiadomo o co chodzi) i kupić pilot w innym przypadku wywal T na śmietnik albo daj innemu, drugi właściciel kupi sobie pilota. Taki pilot na słynnej aukcji kosztuje 30 zł (przesyłka 5 zł) więc nie pisz o cieciu kosztów.

0
  • Pomocny post
    #3 13 Lut 2018 08:01
    madamsz1
    Poziom 17  

BN59-00938A powinien chodzić bez problemu
    Zresztą prawie każdy od Samsunga obsłuży podstawowe opcje

0
  • #4 13 Lut 2018 10:43
    arekopo
    Poziom 10  

madamsz1 napisał:
    BN59-00938A powinien chodzić bez problemu
    Zresztą prawie każdy od Samsunga obsłuży podstawowe opcje

jemu chodzi o cięciu kosztów to nie wiem czy sobie kupi, najlepiej jakby takiego pilota dostał za darmo, mógł to napisać wprost :)

0
  • Pomocny post
    #5 13 Lut 2018 11:10
    madamsz1
    Poziom 17  

45zł z przesyłką :)

0
  • Pomocny post
    #6 13 Lut 2018 11:47
    damian1115
    Poziom 10  

Panowie sączy się jad z niektórych Waszych postów.
    Kolega tylko pytał,jak chcecie być pomocni to odpisujcie.
    Co do pilota,to tak jak pisał kolega madamsz1.
    Ja mam trzy telewizory Samsunga,i nie ważne którego użyję wszystkie działają.

0
  • #7 13 Lut 2018 12:43
    tefugios
    Poziom 2  

Dziękuję za odpowiedź :) o to mi chodziło.. pilot na allegro kosztuje 26 zł bez przesyłki, ale są też droższe, stąd ta konsternacja. Co do wypowiedzi hejtera to na następny raz naucz się czytać ze zrozumieniem potem coś komentuj jak nie masz nic ciekawszego do powiedzenia. Może źle to ująłem w pierwszym poście.. chodziło mi raczej o to że po co mam wydawać więcej skoro mogę kupić taniej? :) Jeśli nie byłoby innej opcji wydałbym i te 80 zł na tego pilota. Arekopo nie wiem ile masz lat ale mentalnie to ty z podstawówki chyba jeszcze nie wyszedłeś :)

Temat rozwiązany, dziękuje za pomoc :)

0
  • #8 13 Lut 2018 13:08
    arekopo
    Poziom 10  

tefugios napisał:
    Dziękuję za odpowiedź :) o to mi chodziło.. pilot na allegro kosztuje 26 zł bez przesyłki, ale są też droższe, stąd ta konsternacja. Co do wypowiedzi hejtera to na następny raz naucz się czytać ze zrozumieniem potem coś komentuj jak nie masz nic ciekawszego do powiedzenia. Może źle to ująłem w pierwszym poście.. chodziło mi raczej o to że po co mam wydawać więcej skoro mogę kupić taniej? :) Jeśli nie byłoby innej opcji wydałbym i te 80 zł na tego pilota. Arekopo nie wiem ile masz lat ale mentalnie to ty z podstawówki chyba jeszcze nie wyszedłeś :)

Temat rozwiązany, dziękuje za pomoc :)

chłopie nie oceniaj jak nie znasz a twój wpis do czego sam się przyznałeś dużo mówi i proponuję przed wysłaniem zapytania, przeczytać to co się samemu napisało. Dziękuję za uwagę :)

Dodano po 4 [minuty]:

damian1115 napisał:
    Panowie sączy się jad z niektórych Waszych postów.
    Kolega tylko pytał,jak chcecie być pomocni to odpisujcie.
    Co do pilota,to tak jak pisał kolega madamsz1.
    Ja mam trzy telewizory Samsunga,i nie ważne którego użyję wszystkie działają.

zgadzam się z Tobą wszystkie działają a pytanie mógł inaczej sformułować, nie miałem zamysłu sączenia jadu :) Pozdrawiam.

0
  • #9 13 Lut 2018 13:26
    tefugios
    Poziom 2  

Specjalnie sprostowałem ci mój post do wersji dla ubogich umysłowo :) ale można sie było tego spodziewać że nawet tego nie zrozumiesz... zresztą nie widzę sensu dalszej konwersacji z tobą. Widać masz jakieś kompleksy i próbujesz się dowartościować w internecie czepiając się głupich rzeczy. Temat został wyczerpany kolego.. ić stond :)

0
  • #10 13 Lut 2018 19:57
    arekopo
    Poziom 10  

ić stond ? błagam cię, ja też nie widzę sensu dalszej konwersacji a twoje dowartościowanie powinno być przy słowniku. Pozdro.

Regulamin Forum Elektroda.pl
    3. Zasady uczestnictwa w forum.
    3.1. Zabronione jest w szczególności:

3.1.9. Rozpowszechnianie treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku do innych Użytkowników lub osób trzecich.

3.1.13. Publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

0